Karoq Klub - Rejestracja

Rejestrując się na witrynie „Karoq Klub”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Karoq Klub”, „https://www.karoq-klub.pl/forum”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Karoq Klub” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Karoq Klub” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Regulamin

 1. Prosimy o wypełnianie swojego profilu – jeżeli wiemy skąd jesteś, jakie masz auto i z jakim silnikiem, łatwiej nam pomóc przy problemach technicznych.
 2. Nowych użytkowników prosimy o przywitanie się w wątku „Tutaj przywitaj się z innymi użytkownikami”.
 3. Prosimy o cenzuralne wypowiedzi i szacunek dla innych użytkowników forum. Za uporczywe łamanie tego punktu mogą być nakładane ostrzeżenia lub w ostateczności bany.
 4. Prosimy o nie spamowanie na forum. Posty składające się jedynie z ROTFL-ów, OMFG-ów, emotikonów lub podobnych skrótów będą usuwane. Wątki spamowe będą z czasem wydzielane lub kasowane przez moderatorów.
 5. Na forum staramy się pisać poprawnie (ortografia, interpunkcja).
 6. W postach nie piszemy wielkimi literami – oznacza to krzyk i może skutkować ostrzeżeniem.
 7. Na forum nie umieszczamy treści dotyczących rzeczy nielegalnych – oprogramowania, paliwa, części itp. Tego typu treści będą niezwłocznie usuwane, a autorzy otrzymają ostrzeżenia.
 8. W sprawach prywatnych (np. umawianie się na spotkania face-to-face) korzystamy z PW.
 9. W tytule i opisie wątku staramy się opis o czym jest wątek.
 10. Poszczególne podfora mogą mieć przyklejone wątki z zasadami dotyczącymi tych części forum. Przed napisaniem prosimy o zapoznanie się z zasadami danego podforum.
 11. Poszczególne podfora mogą mieć swój regulamin. Prosimy o zapoznanie się z nim i przestrzeganie go.
 12. Na forum niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe z wyjątkiem działu „Giełda”.
 13. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum, w wiadomościach prywatnych (PW) oraz mailach wysyłanych przez forum treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itd. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp. Wszelkie tego typu przypadki będą od razu traktowane zablokowaniem konta lub usunięciem z forum.
 14. Umieszczanie treści reklamowych w podpisie jest dopuszczalne w przypadku użytkowników, którzy napisali co najmniej 200 postów zliczanych w profilu użytkownika. Użytkownik, który napisał co najmniej 50 postów może wystąpić do moderatora z umotywowaną prośbą o udzielenie zgody na umieszczenie reklamy w podpisie.
 15. Ponad wszystko zaleca się korzystanie ze zdrowego rozsądku, sprawy nie uregulowane w regulaminie rozstrzygane będą przez adminów i moderatorów forum.
 16. Rażące naruszanie zasad określonych w regulaminie skutkować będzie upomnieniami, ostrzeżeniami, a w skrajnych przypadkach także zablokowaniem konta.
 17. Wątpliwości i zażalenia co do decyzji adminów/moderatorów wyjaśniamy z nimi na PW.
 18. Konta nieaktywowane w ciągu 6 miesięcy od rejestracji będą usuwane.
 19. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Karoq Klub” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Karoq Klub”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.