Przygotowanie pod hak

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Przygotowanie pod hak

Post autor: karykoń »

cześć,
orientuje się ktoś czy w aucie jest moduł haka jeśli mam zakupioną opcję przygotowanie pod hak ?



Sponsor

Przygotowanie pod hak

Sponsor


Wonski44
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2021, 9:29
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Przygotowanie pod hak

Post autor: Wonski44 »

Witam
Przechodziłem przez to ok. dwóch miesięcy temu jak odbierałem auto. Zamówiłem Karoq_a z oryginalnym hakiem lecz później okazało się , że czas oczekiwania jest bardzo długi więc zrezygnowałem i wziąłem opcję przygotowanie pod hak. Zapewniano mnie, że mam kupić tylko sam hak, wiązka i moduł jest instalowany w fabryce . Tak więc kupiłem i zawiozłem do serwisu, na miejscu okazało się, że wiązka jest potrzebna. Zależało mi na czasie i wiązkę kupiłem w serwisie, cena niestety masakra ok. 850 zł. :shock:

karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Re: Przygotowanie pod hak

Post autor: karykoń »

dzięki za odpowiedź,
nie potrafili mi w aso odpowiedzieć ca zawiera "przygotowanie pod hak"...
przy poprzednim aucie sam zamontowałem i było to bardzo proste ale było więcej materiałów w sieci.
Nie mam też przycisku w bagażniku.

Zarzyk
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2021, 15:21
Samochód: Karoq 1.5 Tsi

Re: Przygotowanie pod hak

Post autor: Zarzyk »

Ha niesty też nie uzyskałem precyzyjnej odpowiedzi co jest w przygotowaniu pod hak, czy np. Większe chłodnice itd... czy jest wiazka, jak miejsce do przycisku.
No przygotowanie pod hak to przygotowanie pod hak... I tyle co mi powiedziano. Na aukcjach można kupić ori elektryczny w dobrych cenach. I nie wychodzi to 3600 jak przy zamówieniu auta.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Re: Przygotowanie pod hak

Post autor: karykoń »

Auto jest dość nowe i pewnie dlatego ciężko coś znaleźć, do vectry to takie tutoriale były na każdy temat że średnio ogarnięty facet sam wszystko mógł zrobić. Ja chyba hak odpuszczę do końca gwarancji, a zamontuję w aucie żony bo czasem kosiarkę czy inny duperel trzeba przewieść. Spore koszty przy karoqu a nieproporcjonalne u mnie wykorzystanie, ktoś co sporo jeździ z rodzina i rowery lubi używać to na pewno bardziej potrzebuje.

zales22
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2023, 13:45
Samochód: Karoq Sport 2.0 TDI 4x4

Re: Przygotowanie pod hak

Post autor: zales22 »

Witam wszystkich,

Posiada ktoś może instrukcje serwisową jak zamontować hak elektryczny?

Looser
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2022, 11:41
Samochód: Karoq Active 1.5 TSI DSG

Re: Przygotowanie pod hak

Post autor: Looser »

Zarzyk pisze: 19 sie 2021, 11:34 Ha niesty też nie uzyskałem precyzyjnej odpowiedzi co jest w przygotowaniu pod hak, czy np. Większe chłodnice itd... czy jest wiazka, jak miejsce do przycisku.
No przygotowanie pod hak to przygotowanie pod hak... I tyle co mi powiedziano. Na aukcjach można kupić ori elektryczny w dobrych cenach. I nie wychodzi to 3600 jak przy zamówieniu auta.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Większa. chłodnica, wentylator i wiązka. Dzisiaj pytałem.

Pyro
Posty: 39
Rejestracja: 19 kwie 2020, 8:08
Samochód: Kodiaq 2.0TDI Karoq 1.5TSI

Re: Przygotowanie pod hak

Post autor: Pyro »

Looser pisze: 02 mar 2023, 15:45
Zarzyk pisze: 19 sie 2021, 11:34 Ha niesty też nie uzyskałem precyzyjnej odpowiedzi co jest w przygotowaniu pod hak, czy np. Większe chłodnice itd... czy jest wiazka, jak miejsce do przycisku.
No przygotowanie pod hak to przygotowanie pod hak... I tyle co mi powiedziano. Na aukcjach można kupić ori elektryczny w dobrych cenach. I nie wychodzi to 3600 jak przy zamówieniu auta.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Większa. chłodnica, wentylator i wiązka. Dzisiaj pytałem.
Chłodnica jest ta sama.

Looser
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2022, 11:41
Samochód: Karoq Active 1.5 TSI DSG

Re: Przygotowanie pod hak

Post autor: Looser »

W wersji po lifcie nie da się założyć potem haka (zobacz moje posty na ten temat) bierz od razu w konfiguratorze.

Looser
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2022, 11:41
Samochód: Karoq Active 1.5 TSI DSG

Re: Przygotowanie pod hak

Post autor: Looser »

Czy ktoś wie jakie numer części posiada ten 400W wentylator?

ODPOWIEDZ