Akcja serwisowa - Karoq 2022

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
HerrMann
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2023, 23:48
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5 150KM DSG

Akcja serwisowa - Karoq 2022

Post autor: HerrMann »

W połowie sierpnia 2022 roku odebrałem fabrycznie nowego Karoqa 1.5 DSG (polift). W styczniu otrzymałem wiadomość, że mój egzemplarz kwalifikuje się do akcji serwisowej polegającej na wymianie chłodnicy. Ani ona, ani żadna inna część auta nie daje póki co żadnych oznak jakiejkolwiek awarii. Dziś z ciekawości wpisałem VIN mojego samochodu do skodowskiej wyszukiwarki akcji przywoławczych i otrzymałem komunikat, że pojazd nie kwalifikuje się do żadnej akcji tego typu. VAG/Skoda nie powiadomiła też o takiej akcji UOKiK. Szczerze mówić nie uśmiecha mi się taki zabieg na fabrycznie nowym aucie. Obawiam się, że przy odsprzedaży oznaki ingerencji serwisowej utrudnią mi odsprzedaż i wpłyną negatywnie na wartość auta. Co o tym sądzicie? Spotkaliście się z czymś takim?



Sponsor

Akcja serwisowa - Karoq 2022

Sponsor


RobertG7
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: był Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Akcja serwisowa - Karoq 2022

Post autor: RobertG7 »

Moim zdaniem to zajedź do serwisu i się zapytaj o tą akcję. Nie wymienisz to wtedy dopiero możesz mieć problem przy odsprzedaży

Puchacz
Posty: 70
Rejestracja: 21 sie 2021, 1:13
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Akcja serwisowa - Karoq 2022

Post autor: Puchacz »

Wymiana chłodnicy to nie rocket science, jak się choć trochę postarają to nie będzie śladu. U mnie zrzucali zderzek do gwarancyjnej wymiany lamp- w życiu bym nie poznał, że ktoś tam choćby 1 śrubkę odkręcił.

ODPOWIEDZ