Wlan w urządzeniu Amundsen

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Wlan w urządzeniu Amundsen

Post autor: Shadoon »

Osy4 pisze:Czy ktoś z Was próbował albo testował urządzenie OBD LTE? Na Ali w cenie routera wifi a rozwiązanie nie zajmuje żadnego gniazda USB czy 12V.
Na forum byla juz o tym mowa i nawet forumowicz ma takie urzadzenie od jednego z telekomow. Wedlug mnie gniazdo jest tak usytuowane w Karoqu, ze za bardzo wystaje ten sprzet.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Re: Wlan w urządzeniu Amundsen

Sponsor


Osy4
Posty: 118
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:36
Samochód: Karoq 1.6 TDI DSG

Re: Wlan w urządzeniu Amundsen

Post autor: Osy4 »

7-8cm w przypadku ZTE VM6200S od T-Mobile ale ma fajna funkcjonalność oprócz typowego hotspota. Z odpowiednią uniwersalna appka fajnie może zastąpić Skoda Connect i Connect lite

zurawbartek
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020, 18:17
Samochód: Skoda Superb III 2.0 TSI

Re: Wlan w urządzeniu Amundsen

Post autor: zurawbartek »

Witam, Panowie przeczytałem powyższą konwersacje odnośnie routerów mobilnych. Posiadam Superba III z amundsenem, skonfigurowałem skoda connect, mam od nich na rok usługi on line niski transfer danych.
Hot spot się robi z iphone ok, ale posiadam modem mobilny alcatel MW40V coś takiego, widzi go Wifi w amundsenie no ale zwgl na ograniczenia sieciowe nie mogę go wybrac i wpiisac hasłą wifi. czy ten Alcatel nie przejdzie w amundsenie?
Ekspert huawei poleca mi E8377 Car Fi. Może wiecie czy coś takiego Amundsen od razu będzie się z nim łączył? Będę wdzieczny za pomoc.

Awatar użytkownika
Teufel
Posty: 88
Rejestracja: 11 lut 2021, 16:13
Samochód: Karoq 190KM 4x4

Re: Wlan w urządzeniu Amundsen

Post autor: Teufel »

Osy4 pisze: 01 kwie 2020, 11:48 7-8cm w przypadku ZTE VM6200S od T-Mobile ale ma fajna funkcjonalność oprócz typowego hotspota. Z odpowiednią uniwersalna appka fajnie może zastąpić Skoda Connect i Connect lite
O której apce piszesz?
Pozdrawiam,
Jacek

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Wlan w urządzeniu Amundsen

Post autor: Shadoon »

Teufel pisze:
Osy4 pisze: 01 kwie 2020, 11:48 7-8cm w przypadku ZTE VM6200S od T-Mobile ale ma fajna funkcjonalność oprócz typowego hotspota. Z odpowiednią uniwersalna appka fajnie może zastąpić Skoda Connect i Connect lite
O której apce piszesz?
Mowa była o appce od operatora telekomu do ich obd lte. Taki różowy telekom ;-)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Teufel
Posty: 88
Rejestracja: 11 lut 2021, 16:13
Samochód: Karoq 190KM 4x4

Re: Wlan w urządzeniu Amundsen

Post autor: Teufel »

A to urządzenie od różowych działa z SIM od pomarańczowych..? 😁
Pozdrawiam,
Jacek

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Wlan w urządzeniu Amundsen

Post autor: Shadoon »

Nie mam pojęcia, pewnie do netu samego to tak, bo simlock chyba już nie zakladaja od dawna. Pozostale funkcjonalnosci appki, to jednak wątpię, żeby działały.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ