Tego brak w instrukcji obsługi

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
Jankowski
Posty: 31
Rejestracja: 04 gru 2018, 23:11
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Tego brak w instrukcji obsługi

Post autor: Jankowski »

Dla modelu z czujnikiem deszczu krótkie wyjaśnienie jak to uruchomić i jak to działa,co prawda jest to VW ale zasada ta sama.Niestety instrukcja obsługi jest kompletnie niejasna




Sponsor

Tego brak w instrukcji obsługi

Sponsor


Jankowski
Posty: 31
Rejestracja: 04 gru 2018, 23:11
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Tego brak w instrukcji obsługi

Post autor: Jankowski »

Ustawianie wycieraczek do wymiany piór, ewentualnie do mycia samochodu

http://www.skoda.co.uk/owners/caring-fo ... een-wipers

Awatar użytkownika
Hetman72
Posty: 97
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:27

Re: Tego brak w instrukcji obsługi

Post autor: Hetman72 »

Jankowski pisze: 10 gru 2018, 21:18 Ustawianie wycieraczek do wymiany piór, ewentualnie do mycia samochodu

http://www.skoda.co.uk/owners/caring-fo ... een-wipers
Albo zimą włożenie maty pod pióra wycieraczek ;-)
Seat ATECA FR 2.0 TSI DSG 4Drive Biały

Radek
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2018, 19:38
Samochód: Karoq 1,6 Tdi

Re: Tego brak w instrukcji obsługi

Post autor: Radek »

Instrukcja obsługi str. 35 w pozycji 13 mówi o dodatkowym schowku. W moim Karoqu niestety jest zaślepka, pod którą znajdują się prawdopodobnie dwa głośniki. Posiadam nagłośnienie Canton.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Tego brak w instrukcji obsługi

Post autor: Shadoon »

Radek pisze:Instrukcja obsługi str. 35 w pozycji 13 mówi o dodatkowym schowku. W moim Karoqu niestety jest zaślepka, pod którą znajdują się prawdopodobnie dwa głośniki. Posiadam nagłośnienie Canton.
Dokładnie. Dla Canton tam jest nagłośnienie. Bez systemu Canton jest duży zamykany schowek wyłożony flokiem.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Radek
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2018, 19:38
Samochód: Karoq 1,6 Tdi

Re: Tego brak w instrukcji obsługi

Post autor: Radek »

Wczoraj w tej sprawie byłem u dealera. W odpowiedzi usłyszałem, że nie mam tego schowka, ponieważ posiadam auto w wersji Style, ma go tylko wersja Ambition ( osobiście wydawało mi się to trochę dziwne wytłumaczenie). Przy okazji reklamowałem brak karty z mapami do nawigacji, nie została wydana podczas odbioru auta. ( auto odbierała żona ). Oczywiście karta została wydana.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Tego brak w instrukcji obsługi

Post autor: Shadoon »

Radek pisze:Wczoraj w tej sprawie byłem u dealera. W odpowiedzi usłyszałem, że nie mam tego schowka, ponieważ posiadam auto w wersji Style, ma go tylko wersja Ambition ( osobiście wydawało mi się to trochę dziwne wytłumaczenie). Przy okazji reklamowałem brak karty z mapami do nawigacji, nie została wydana podczas odbioru auta. ( auto odbierała żona ). Oczywiście karta została wydana.
Wersja Style ma tam zamykany schowek.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Jankowski
Posty: 31
Rejestracja: 04 gru 2018, 23:11
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Tego brak w instrukcji obsługi

Post autor: Jankowski »

Iphone w trybie "nie przeszkadzać" nie da się połączyć z Apple CarPlay w naszym Karoqu.Iphone jest cały czas odrzucany z pytaniem czy na pewno to urządzenie jest zgodne z Apple CarPlay.Wyłączenie tego trybu rozwiązuje problem

ODPOWIEDZ