Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
Lisek
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 14:27
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Post autor: Lisek »

Czy ktos z Panstwa ma doswiadczenie z kiepskim dopasowaniem przedniego grilla z reflektorami oraz maska czy tylko jak mialem to szczescie nabyc takowy egzemplarz? Podczas odbioru nie zuwazylem tego co moze swiadczyc, iz roznica w szczelinach/wystajacej masce poza reflektory nie jest bardzo duza, niemniej jednak wystepuje co zwrocilo moja uwage po kilku dniach. Zastanawiam sie jakie sa normy?



Sponsor

Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Sponsor


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Post autor: Shadoon »

Lisek pisze:Czy ktos z Panstwa ma doswiadczenie z kiepskim dopasowaniem przedniego grilla z reflektorami oraz maska czy tylko jak mialem to szczescie nabyc takowy egzemplarz? Podczas odbioru nie zuwazylem tego co moze swiadczyc, iz roznica w szczelinach/wystajacej masce poza reflektory nie jest bardzo duza, niemniej jednak wystepuje co zwrocilo moja uwage po kilku dniach. Zastanawiam sie jakie sa normy?
A regulacja na odbojach gumowych nie pomaga?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Lisek
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 14:27
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Post autor: Lisek »

Wlasnie regulacja na odbojach gumowych nie pomaga. Ponadto, jesli sie nie mysle, regulacja na odbojach gumowych daje jedynie mozliwosc gora/dol, a tutaj jest tez kwestia przod/tyl i nie chodzi o sama maske, bo ona jest raczej prosto, tylko jakby jeden reflektor + jedna storna grilla jest lekko zapadnieta...Jutro jade do serwisu, aby rzucili na to okiem i sie wypowiedzieli, wiec dam znac jaki problem zdiagnozowano.

Awatar użytkownika
Bomber
Posty: 97
Rejestracja: 05 kwie 2018, 23:58
Lokalizacja: WAW
Samochód: Karoq 2,0 TDI 4x4 Style - sprzedany

Re: Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Post autor: Bomber »

Na zawiasie też jest regulacja ale powinno to być wyregulowane fabrycznie.
Pozdrawiam,

Bomber
Karoq 2,0 TDI 4x4 Style DSG

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Post autor: M a r c i n »

Bomber pisze: 06 lut 2019, 16:07 Na zawiasie też jest regulacja ale powinno to być wyregulowane fabrycznie.
Teoretycznie powinno. Praktycznie - to masówka i takie rzeczy często umykają uwadze. Generalnie, jeśli na wzorniku szczelin się zgadza to fabryka tego nie zmienia.
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Post autor: Shadoon »

Lisek pisze:Wlasnie regulacja na odbojach gumowych nie pomaga. Ponadto, jesli sie nie mysle, regulacja na odbojach gumowych daje jedynie mozliwosc gora/dol, a tutaj jest tez kwestia przod/tyl i nie chodzi o sama maske, bo ona jest raczej prosto, tylko jakby jeden reflektor + jedna storna grilla jest lekko zapadnieta...Jutro jade do serwisu, aby rzucili na to okiem i sie wypowiedzieli, wiec dam znac jaki problem zdiagnozowano.
Poradził coś serwis?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


KOSC964
Posty: 29
Rejestracja: 13 mar 2018, 20:54
Samochód: Skoda Karoq 2.0 TDI DSG 4x4 Style

Re: Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Post autor: KOSC964 »

Albo jest bity.

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Post autor: M a r c i n »

KOSC964 pisze: 12 lut 2019, 11:50Albo jest bity.

Z pięciu spawany od razu... :lol:
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Lisek
Posty: 5
Rejestracja: 06 lut 2019, 14:27
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI

Re: Zlozenie maski z grillem i reflektorami

Post autor: Lisek »

Witam. Nie byl bity :-) Caly sprawdzony czyjnikiem, szczegolnie przod i maska. W serwisie bylem, byli bardzo chetni, aby otworzyc zlecenie serwisowe, ale jednoczesnie poradzili, aby tego nie dotykac, gdyz bede juz poryszone sruby, a co za tym idzie w przyszlosci przy sprzedazy proby wmowienia, ze skoro bylo cos robione z maska to byl bity... :-) Ostatecznie chyba sie do tego przyzwyczaje...Ogladalem inne Karoqi i roznie jest ze zlozeniem grila/swiatel/maski. W jednych jest idealnie prosto, w innych podobnie jak u mnie, wydaje sie jedynie skomentowac, ze ten typ tak ma...

ODPOWIEDZ