[ANKIETA] Efekt kangura

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)

Czy w swoim 1.5 TSI manual odczuwasz „efekt kangurowania”? Jeśli masz DSG, nie głosuj :)

Tak
5
56%
Nie
4
44%
 
Liczba głosów: 9

MichalO
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwie 2018, 18:02
Samochód: Skoda Karoq 1.5TSI manual

Re: [ANKIETA] Efekt kangura

Post autor: MichalO »

He,he ja nie mam, ale emocje wzięły górę jak zobaczyłem takie fajne klikało i przez przypadek "kliknąłem" tak, a wiec od wyników trzeba odjąć jeden głos na tak i dodać jeden głos na nie.



Sponsor

Re: [ANKIETA] Efekt kangura

Sponsor


bartic
Posty: 135
Rejestracja: 06 lut 2018, 18:55
Samochód: Skoda Karoq 1.5 tsi (manual)

Re: [ANKIETA] Efekt kangura

Post autor: bartic »

NIe da się ukryć, ten wkurzający efekt kangura występuje w 1.5tsi z manualem. Owszem da się to opanować, ale jest. Niestety serwisy autoryzowane nie chcą problemu zauważać i prawdopodobnie póki nie wejdzie odgórny 'prikaz' instalacji nowego softu, to dla nich problemu nie będzie. Za chwilę napiszę do Skoda Polska (jest na stronie formularz kontaktowy) i będę czekał na odpowiedź. Polecam zrobić to samo, może w końcu oficjalnie zauważą ten problem.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: [ANKIETA] Efekt kangura

Post autor: Shadoon »

bartic pisze:NIe da się ukryć, ten wkurzający efekt kangura występuje w 1.5tsi z manualem. Owszem da się to opanować, ale jest. Niestety serwisy autoryzowane nie chcą problemu zauważać i prawdopodobnie póki nie wejdzie odgórny 'prikaz' instalacji nowego softu, to dla nich problemu nie będzie. Za chwilę napiszę do Skoda Polska (jest na stronie formularz kontaktowy) i będę czekał na odpowiedź. Polecam zrobić to samo, może w końcu oficjalnie zauważą ten problem.
Aso zrobi Ci aktualizację softu jak pojedziesz do nich i jest już dostępna dla Twojego modelu. Warto spróbować.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ