Fotele w wersji Style

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Fotele w wersji Style

Post autor: Andrew1962 »

Chciałbym poznać opinie tych co przejechali za jednym rzutem około 1000 km na temat komfortu i wygody zwykłych materiałowych foteli Karoqa w wersji Style. Póki co nie było mi dane odbyć tak długiej trasy ale, że wyjazd wakacyjny tuż tuż i do pokonania 1800km w jedną stronę to tak się zastanawiam jak moje niemłode już kości zniosą taką podróż :mrgreen:
Mam wrażenie po tych 3 miesiącach użytkowania na krótkich trasach, najdłuższa ze 100km, że są bardzo wygodne ale 100 a 1000 robi różnicę. W Insignii miałem też zwykłe fotele skórzano-materiałowe co prawda dla wersji Cosmo i taką trasę pokonywałem bez dużego zmęczenia. Mam nieodparte wrażenie, że choć Karoq to jednak o klasę niższe auto to fotele ma nie mniej komfortowe. Proszę o zdanie tych co już testowali je na długich dystansach (opinie o fotelach sportowych są w innym temacie) :D Pozdrawiam



Sponsor

Fotele w wersji Style

Sponsor


batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Fotele w wersji Style

Post autor: batman_xp1 »

Fotele są lepsze niż np. w O3FL. Trasa 1300km do Chorwacji.

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Fotele w wersji Style

Post autor: Andrew1962 »

Dzięki batman_xp1 za odpowiedź. Też mnie czeka trasa do Chorwacji Elbląg - Dubrownik :D
Po braku innych Waszych opinii wnioskuję, że większość z Was ma krótkie przebiegi tak jak i ja i nie może ich wyrazić :( Szkoda...
A co to za wersja O3FL? Rozszyfrowuje, że Octavia 3 po face liftingu ale pewien nie jestem :o

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Fotele w wersji Style

Post autor: batman_xp1 »

Tak to była O3 po lifcie w wersji Style.

Leszeq
Posty: 34
Rejestracja: 07 wrz 2018, 13:18
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Fotele w wersji Style

Post autor: Leszeq »

U mnie max 500km na raz i przy takim przebiegu nie widzę żadnych problemów z fotelami. Jeśli dodać do tego pakiet asystentów to trasa nie jest wcale męcząca.

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Fotele w wersji Style

Post autor: NAIMAD71 »

Andrew1962 pisze: 21 cze 2019, 9:16 Chciałbym poznać opinie tych co przejechali za jednym rzutem około 1000 km na temat komfortu i wygody zwykłych materiałowych foteli Karoqa w wersji Style. Póki co nie było mi dane odbyć tak długiej trasy ale, że wyjazd wakacyjny tuż tuż i do pokonania 1800km w jedną stronę to tak się zastanawiam jak moje niemłode już kości zniosą taką podróż :mrgreen:
Mam wrażenie po tych 3 miesiącach użytkowania na krótkich trasach, najdłuższa ze 100km, że są bardzo wygodne ale 100 a 1000 robi różnicę. W Insignii miałem też zwykłe fotele skórzano-materiałowe co prawda dla wersji Cosmo i taką trasę pokonywałem bez dużego zmęczenia. Mam nieodparte wrażenie, że choć Karoq to jednak o klasę niższe auto to fotele ma nie mniej komfortowe. Proszę o zdanie tych co już testowali je na długich dystansach (opinie o fotelach sportowych są w innym temacie) :D Pozdrawiam
12tyś km przejechane fotele sa super, foto w galerii Czarny Demon dalej wyglądają jak nowe -WARTO polecam

ODPOWIEDZ