Aktualizacja map amundsen
Re: Aktualizacja map amundsen
Pytasz, czy stwierdzasz? Szczegółów nie znam, co wnosi ten update, ale pewnie jakieś nowe odcinki drógkerajnt pisze:Witam wiadomo jakie zmiany wnosi .
Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Re: Aktualizacja map amundsen
Pytam ....
Re: Aktualizacja map amundsen
Liczyłem, że poprawią wskazania ograniczeń prędkości, ale niestety... O ile kamera koryguje je dobrze rozpoznając znaki, to dane w nawi są wciąż błędne. W centrum miasta (np. Al. Jerozolimskie w W-wie) pokazuje 100 km/h, dopoki nie zobaczy znaku. Denerwujące.
Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
-
- Posty: 102
- Rejestracja: 22 kwie 2018, 23:25
- Lokalizacja: Beskidy
- Samochód: Karoq 1.5 TSi DSG 4x4
Re: Aktualizacja map amundsen
No niestety przez to system jest całkowicie bezużyteczny. Jak ma podawać błędne dane to chyba lepiej żeby nie podawał żadnych. U mnie jest to samo w mieście pokazuje czasem 90, na Ekspresówce jak mu pasuje czasem 50 czasem 90. I bynajmniej nie są to nowe trasy.Shadoon pisze: ↑16 lis 2019, 6:46 Liczyłem, że poprawią wskazania ograniczeń prędkości, ale niestety... O ile kamera koryguje je dobrze rozpoznając znaki, to dane w nawi są wciąż błędne. W centrum miasta (np. Al. Jerozolimskie w W-wie) pokazuje 100 km/h, dopoki nie zobaczy znaku. Denerwujące.
Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka