Ogrzewanie postojowe.

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Ogrzewanie postojowe.

Post autor: c#Hunter »

Gdzieś w tej dyskusji ginie pierwotny sens tego systemu. Został on stworzony by ogrzewać uto przy wyłączonym silniku. Jest nieoceniony jak ktoś dużo przebywa w aucie. Genialne dla taksówkarzy, szoferów, detektywów ;) Można też dzięki niemu spać w aucie np. zimą. Oczywiście jak mamy auto gdzie jest to możliwe.



Sponsor

Re: Ogrzewanie postojowe.

Sponsor


PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Ogrzewanie postojowe.

Post autor: PauLkr »

Gojak pisze: a czy podgrzewanie szyby sprawi ze nie będzie trzeba biegać ze zmiotką i wszystko spłynie? Może to brzmi zabawnie ale probuje skonfigurować autko tak żeby było jak najbardziej przydatne i komfortowe dla baby z siatami i dziećmi pod pachą Obrazek w różnych „życiowych” sytuacjach
Pogrzewanie szyby sprawia że można pominąć latanie wokol auta jak nie ma dużej warstwy śniegu na dachu i tylko czekamy cierpliwie na moment się uda usunąć lód i śnieg wycieraczkami. Jednakże polecam siąść w aucie z takimi drutami w szybie na miejscu pasażera (vag lub ford), ewentualnie przejechać się o ile to możliwe. Szczególnie warto odbyć jazdę w nocy i w ostrym słońcu. Może się okazać że wkurza niemiłosiernie i męczy oczy.

Awatar użytkownika
Emilia3333
Posty: 36
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:12
Samochód: Skoda Karoq 4x4 Sportline

Re: Ogrzewanie postojowe.

Post autor: Emilia3333 »

Odgrzebuje. A czy jest opcja ustawiania webasto przez jakaś Apke? Wspominał o tym doradca ale nie był do końca zorientowany czy w karoqu tez jest taka opcja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Ogrzewanie postojowe.

Post autor: Shadoon »

Tak, przez Škoda Connect można sterować.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Emilia3333
Posty: 36
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:12
Samochód: Skoda Karoq 4x4 Sportline

Re: Ogrzewanie postojowe.

Post autor: Emilia3333 »

Shadoon pisze:Tak, przez Škoda Connect można sterować.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Skody connect już wiem, ze nie mam i on już tez to wie, ale mówił coś jeszcze o jakiejś aplikacji. W tym momencie mam 3 różne i w żadnej nie znajduje tej funkcji. Czy SC to jedyna?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

robert-35
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2021, 23:27
Lokalizacja: Śląskie
Samochód: Karoq, Style, 2.0TDI 4x4 DSG 150KM

Re: Ogrzewanie postojowe.

Post autor: robert-35 »

Witam,

Też się nad tą opcją zastanawiałem, ale ostatecznie wziąłem, sprzedawca zapewniał mnie że w lato można też zdalnie przewietrzać samochód, czy ktoś testował ??
Prosty chop

Grzeg0rz65
Posty: 18
Rejestracja: 21 sie 2021, 11:03
Samochód: Skoda Karoq 1,5 Tsi 110kW

Re: Ogrzewanie postojowe.

Post autor: Grzeg0rz65 »

Witam. Ogrzewanie postojowe jest super. Testuje od kilku dni. Obsługa z auta,pilota i poprzez aplikację. 10 minut przy tych temperaturach i jest cieplutko. Buczące rano na parkingu auto dziwi trochę innych kierowców. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ