Kratki wentylacyjne na nogi

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: marcin »

Mam pytanie, przeglądając Aliexpress napotkałem takie kratki do wentylacji do Karoqa.

https://pl.aliexpress.com/item/AX-Dla-S ... autifyAB=0

Właściciele, czy możecie zobaczyć czy faktycznie to tak wygląda w Karoqu? Jeżeli tak to co o tym można myśleć...

Obrazek



Sponsor

Kratki wentylacyjne na nogi

Sponsor


Marek
Posty: 17
Rejestracja: 06 lis 2017, 19:52

Re: Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: Marek »

marcin pisze: 28 lut 2018, 21:07 Mam pytanie, przeglądając Aliexpress napotkałem takie kratki do wentylacji do Karoqa.

https://pl.aliexpress.com/item/AX-Dla-S ... autifyAB=0

Właściciele, czy możecie zobaczyć czy faktycznie to tak wygląda w Karoqu? Jeżeli tak to co o tym można myśleć...

Obrazek
tak to rzeczywiście mniej więcej wygladało jak oglądałem przy odbiorze. Sam wygląd to poboczna kwestia bo to pod siedzeniem jest mocno schowane, jednak rzeczywiście się zastanowie nad kupnem, żeby mi tam różne dziadostwo nie wpadło.

Dzięki za link i drobiazgi w podobnym klimacie proszę zgłaszać częściej :)

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: marcin »

Zwłaszcza przy dziecku/dzieciach.... :shock:

tborowsk
Posty: 120
Rejestracja: 24 lut 2018, 16:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: tborowsk »

To zdjęcie wyglada mi na tył Kodiaqa, a nie Karoqa. Karoq chyba nie ma opcji 3-strefowej klimatyzacji, a tutaj na zdjeciu widać właśnie 3-strefową.
Jakość plastików pewnie jest kiepska i po rozgrzaniu może wytwarzać różne nieprzyjemne, szkodliwe zapachy. Może tez zwyczajnie nie pasować.

Osobiście sceptycznie podchodzę do Ali Express po tym jak zamówiłem antenę do routera i przysłali mi totalny shit.

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: root »

Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: marcin »

Czyli Forumowicze Ateci juz maja i sa zadowoleni :-)

Chyba zamówie w ciemno.

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: batman_xp1 »

W O3FL też są takie wyloty wentylacji i nic mi tam nie wpadło od prawie roku więc myślę że to zbędne.

Tomala72
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2018, 17:04

Re: Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: Tomala72 »

Trochę długo się czeka (miesiąc to minimum) jednak efekt jest zadawalający. Zakrywasz w sumie niedoróbkę inżynierów ze Skody.
Skoda Kodiaq 2,0 TDI DSG 4x4

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: marcin »

Kolejny "gadżet", ale może się faktycznie przydać. Zamówiłem i już po 30dniach przypłynął. :-)
Montaż banalny, choć na niektorych ogłoszeniach było z taśmą 3M, ja mam bez i trzyma się między wlotem a wykładziną.

Obrazek


Obrazek

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Kratki wentylacyjne na nogi

Post autor: Kraq »

marcin pisze: 30 sie 2018, 21:46 Kolejny "gadżet", ale może się faktycznie przydać. Zamówiłem i już po 30dniach przypłynął. :-)
Montaż banalny, choć na niektorych ogłoszeniach było z taśmą 3M, ja mam bez i trzyma się między wlotem a wykładziną.

Obrazek


Obrazek
Dla mnie gadżet całkowicie niepraktyczny. Raz, że blokuje wypływ powietrza z otworów. A dwa, że w zimie będzie czuć smród z rozgrzanego plastiku. Tym bardziej, ze to produkt chiński bez żadnego atestu. W skrócie szkoda zdrowia.

ODPOWIEDZ