Po jakim czasie sprzedacie swoje Karoqi

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
MarcinG
Posty: 46
Rejestracja: 13 lut 2019, 18:35
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG 4x4

Re: Po jakim czasie sprzedacie swoje Karoqi

Post autor: MarcinG »

Ja zakładałem 10 lat i tylko dlatego kupiłem nowy samochód (prywatnie) i to założenie obowiązywało przy modelu rodziny 2+2, obecnie rodzina jest już w powiększonym składzie i niestety ten model nie pomieści trzech fotelików - jeszcze rok i zamiana na coś większego, pewnie Ford bo to już chyba ostatni producent minivanów, który traktuje ten segment poważnie.



Sponsor

Re: Po jakim czasie sprzedacie swoje Karoqi

Sponsor


robert-35
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2021, 23:27
Lokalizacja: Śląskie
Samochód: Karoq, Style, 2.0TDI 4x4 DSG 150KM

Re: Po jakim czasie sprzedacie swoje Karoqi

Post autor: robert-35 »

Lucien pisze: 21 lut 2021, 10:22 Ja przez jakieś 14 lat od nowości jeździłem Fiatem Stilo.
Teraz odnośnie Karoqa, waham się gdyż nie podoba mi się kierunek rozwoju motoryzacji, jak brak przycisków mechanicznych (tablety) czy brak możliwości wyboru manualnej skrzyni biegów w topowych, niby sportowych odmianach (np. Karoq 190KM, Cupra Ateca, Formentor). Choć to nie wszystko.
Tak więc decyzję podejmę po 5 latach od zakupu (leasing), czyli za 2 lata. Chętnie bym zmienił bo mi brak kilku dodatków, na których wcześniej zaoszczędziłem. Na razie jakbym zmieniał to raczej na Karoqa.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Hej Lucien , czy mógłbyś się podzielić czego Ci najbardziej brakuje ?
Ja zrezygnowałem z DCC bo mój budżet został już dawno przekroczony i się zastanawiam czy będę tego żałował :roll:
Prosty chop

Awatar użytkownika
Lucien
Posty: 180
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: VW Tiguan 2.0 TSI 4x4 190KM

Re: Po jakim czasie sprzedacie swoje Karoqi

Post autor: Lucien »


robert-35 pisze:
Hej Lucien , czy mógłbyś się podzielić czego Ci najbardziej brakuje ?
Można powiedzieć że raczej to kaprys ale poza tym co już mam, chciałbym mieć: dziurę w dachu, tryb off-road, składane oparcie pasażera, lepsze audio, bezprzewodowy android auto, USB przy lusterku wstecznym, mocniejszy silnik. I po namyśle benzynę. Jedyny minus całej operacji wycofanie z ofert manualnej skrzyni biegów przy mocniejszych jednostkach.
DCC mówią że warto, jak będę konfigurował to się zastanowię.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ