aktualizacja nawigacji

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
zuczek524
Posty: 26
Rejestracja: 22 paź 2020, 19:28
Samochód: Audi a3 2.0tdi 103kw

aktualizacja nawigacji

Post autor: zuczek524 »

Pytanie moje jest nastepujace jak zaktualizowac nawigacje na rm 2021 , nie ma wejscia na karte pamieci jak szperałem na internecie ze przez karte pamieci , ale obecna generacja nie ma wejscia na karty wie moze jak to inaczej zrobic ?



Sponsor

aktualizacja nawigacji

Sponsor


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: Shadoon »

Navi zasysa z netu bezpośrednio, bez karty. Stare Amundseny mają przez kartę sd.
P.S. Położyli krzyżyk na stare systemy, mimo wcześniejszych zapewnień, już od roku nie ma aktulizacji map pod karty sd. Może coś rzucą w czerwcu...

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka





Zbyszek1972
Posty: 118
Rejestracja: 09 paź 2019, 20:10
Samochód: Karoq 1.0 TSI STYLE pakiet comfort

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: Zbyszek1972 »

Wyczytałem na stronie Skoda.de że aktualizacja map ma być dostępna w drugim kwartale 2021 roku.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: Shadoon »

Tak, jak nie będzie "kłopotów technicznych", jak w listopadzie ur.
Pewnie będzie update, bo byłby to już skandal.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


aragorth
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2021, 16:08
Samochód: Karoq 1.5 DSG

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: aragorth »

Dobrze, że trafiłem w ten temat bo także się zastanawiałem czemu w moim Karoqu nie ma cd i czytnika sd.
Mam natomiast inne pytanie, czy jak wchodzicie w ustawienia i aktualizacje to też tam jest pusto? jest u gory tylko dropdown z opcjami system, costam, costam, inne ale nic się tam nie wyswietla.
W takim razie jak mam robic te aktualizacje?

M&M
Posty: 57
Rejestracja: 13 sty 2021, 12:28
Samochód: Karoq Style 1.5TSI Manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: M&M »

aragorth pisze: 29 lip 2021, 0:04 Dobrze, że trafiłem w ten temat bo także się zastanawiałem czemu w moim Karoqu nie ma cd i czytnika sd.
Mam natomiast inne pytanie, czy jak wchodzicie w ustawienia i aktualizacje to też tam jest pusto? jest u gory tylko dropdown z opcjami system, costam, costam, inne ale nic się tam nie wyswietla.
W takim razie jak mam robic te aktualizacje?
Jeśli Karoq znajdzie jakąś aktualizację to Cię o niej poinformuje. Ściągnie sobie sam (przez e-sim, czyli po sieci komórkowej) a następnie zainstaluje (musi się to odbywać na postoju i z włączonym zapłonem, ale o tym jak to ma wyglądać to Karoq Ci wszystko napisze). ja już od lutego miałem chyba 3 aktualizacje systemu, jakieś poprawki błędów, aktualizacja sklepu itp. Ale aktualizacji nawigacji, nie miałem jeszcze żadnej.

aragorth
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2021, 16:08
Samochód: Karoq 1.5 DSG

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: aragorth »

ok a czy możesz mi potwierdzić skoro miałeś już te aktualizacje kilkukrotnie czy moje wersje są aktualne?

Oprogramowanie: 0270
Baza danych nawigacyjnych: 21.2
Baza danych radia: 1.30.16

M&M
Posty: 57
Rejestracja: 13 sty 2021, 12:28
Samochód: Karoq Style 1.5TSI Manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: M&M »

u mnie w chwili obecnej:

oprogramowanie: 0270
baza danych nawigacyjnych: 21.5
baza danych radia: 1.30.16

aragorth
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2021, 16:08
Samochód: Karoq 1.5 DSG

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: aragorth »

nie bardzo wiem gdzie mogę zaktualizować te dane nawigacyjne ponieważ jak wchodzę w ustawienia > informacje o systemie > aktualizuj oprogramowanie to w każdej z zakładek dostępnych na tej stronie nie wyświetla się nic, jest pusto

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: Shadoon »

Jest już druga i ostatnia w tym roku aktualizacja navi na kartę sd do amundsen. Widzicie jakieś konkretne zmiany na Waszych drogach?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ