aktualizacja nawigacji

Dyskusje na temat Škody Karoq I generacji (2017-2022)
M&M
Posty: 57
Rejestracja: 13 sty 2021, 12:28
Samochód: Karoq Style 1.5TSI Manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: M&M »

Jak masz pełny infotainment (i wersję sprzętu z esim) to aktualizacje wyszukują się i pobierają automatycznie po zatwierdzeniu ( pojawi ci się w belce powiadomień że jest dostępna aktualizacja). Ja mam samochód z lutego '21 i póki co miałem chyba ze 4 albo 5 aktualizacji. Z czego tylko jedna na początku miała związek z systemem operacyjnym, a pozostałe to tylko aktualizacje aplikacji sklep skoda. Od lutego natomiast nie miałem żadnej aktualizacji nawigacji 😐



Sponsor

Re: aktualizacja nawigacji

Sponsor


aragorth
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2021, 16:08
Samochód: Karoq 1.5 DSG

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: aragorth »

M&M pisze: 02 gru 2021, 19:53 Jak masz pełny infotainment (i wersję sprzętu z esim) to aktualizacje wyszukują się i pobierają automatycznie po zatwierdzeniu ( pojawi ci się w belce powiadomień że jest dostępna aktualizacja). Ja mam samochód z lutego '21 i póki co miałem chyba ze 4 albo 5 aktualizacji. Z czego tylko jedna na początku miała związek z systemem operacyjnym, a pozostałe to tylko aktualizacje aplikacji sklep skoda. Od lutego natomiast nie miałem żadnej aktualizacji nawigacji 😐
ok kumam, mam dokladnie taki infotainment jaki piszesz i jest oplacony
a czy moglbys mi podac jaka masz obecnie wersje systemy i innych rzeczy? porownam z tym co jest u mnie

abedul
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:40
Samochód: 2.0 TDI 4x4

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: abedul »

c#Hunter pisze: 12 lis 2021, 10:48 Rozpoznawanie znaków za to działa w Niemczech prawie idealnie.
Co do niemiec to sie zgodze, wlasnie zrobilem przelot do hiszpanii i przyjzalem sie temu rozpoznawaniu znakow
W austrii i hiszpanii tez nie ma problemu

Problem zaczyna sie w elektronicznie wyswietlanych znalach we francji i szwajcarii, szczegolnie tych nad droga, tu sa one poprostu ignorowane.
To samo dotyczy tych „okrecajacyh sie, segmentowych“ - jak niektore bilboardy - ktore sa za szyba i nad droga w szwajcarii

M&M
Posty: 57
Rejestracja: 13 sty 2021, 12:28
Samochód: Karoq Style 1.5TSI Manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: M&M »

aragorth pisze: 02 gru 2021, 22:20
M&M pisze: 02 gru 2021, 19:53 Jak masz pełny infotainment (i wersję sprzętu z esim) to aktualizacje wyszukują się i pobierają automatycznie po zatwierdzeniu ( pojawi ci się w belce powiadomień że jest dostępna aktualizacja). Ja mam samochód z lutego '21 i póki co miałem chyba ze 4 albo 5 aktualizacji. Z czego tylko jedna na początku miała związek z systemem operacyjnym, a pozostałe to tylko aktualizacje aplikacji sklep skoda. Od lutego natomiast nie miałem żadnej aktualizacji nawigacji 😐
ok kumam, mam dokladnie taki infotainment jaki piszesz i jest oplacony
a czy moglbys mi podac jaka masz obecnie wersje systemy i innych rzeczy? porownam z tym co jest u mnie
Sprzęt: H22
Oprogramowanie: 0270
Baza danych nawigacyjnych: 21.5
Baza danych radia: 1.30.16

robert-35
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2021, 23:27
Lokalizacja: Śląskie
Samochód: Karoq, Style, 2.0TDI 4x4 DSG 150KM

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: robert-35 »

aragorth pisze: 02 gru 2021, 13:30 Ok, ja też mam Amundsen. A jak masz skonfigurowaną sieć w samochodzie?
Trzeba coś dodatkowo wykupywać żeby dostać aktualizajce? Ja mam wykupione jedyne to infotainment na rok
czy moze musze polaczyc samochod z hotspotem telefonu i wtedy wyszukiwac aktualizacji?
Mam obecnie aktywne 3 usługi
- Infotainment Online
- Usługa proaktywna
- Remote Access

Wersje wygladaja tak:
- Sprzęt: H22
- Oprogramowanie: 0302
- Baza danych nawigacyjnych: 21.9
- Baza danych radia: 1.30.24
Prosty chop

aragorth
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2021, 16:08
Samochód: Karoq 1.5 DSG

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: aragorth »

robert-35 pisze: 09 gru 2021, 9:36
aragorth pisze: 02 gru 2021, 13:30 Ok, ja też mam Amundsen. A jak masz skonfigurowaną sieć w samochodzie?
Trzeba coś dodatkowo wykupywać żeby dostać aktualizajce? Ja mam wykupione jedyne to infotainment na rok
czy moze musze polaczyc samochod z hotspotem telefonu i wtedy wyszukiwac aktualizacji?
Mam obecnie aktywne 3 usługi
- Infotainment Online
- Usługa proaktywna
- Remote Access

Wersje wygladaja tak:
- Sprzęt: H22
- Oprogramowanie: 0302
- Baza danych nawigacyjnych: 21.9
- Baza danych radia: 1.30.24
O to bardzo ciekawe, aktualizowali Ci w serwisie czy same Ci sie pojawiały aktualizacje, albo robiłeś aktualizacje jakoś ostatnio?
Ja mam tak jak kolega z poprzedniego posta
i tez mam infotainment online, skoda connect itp. nie mam jedynie tego pakietu internetu w samochodzie.
H22
0270
21.5
1.30.16

To bardzo ciekawe, że masz nowsze wersje a mi się nic nie wyświetla z akutalizacji :)

robert-35
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2021, 23:27
Lokalizacja: Śląskie
Samochód: Karoq, Style, 2.0TDI 4x4 DSG 150KM

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: robert-35 »

W listopadzie miałem 2 aktualizacje, jedna pojawiło się na początku listopada (kilka dni po odbiorze auta) a druga jakieś 2 tygodnie temu,

Wątpię żeby ASO coś wgrywało, na pewno podpinali kompa żeby wyłączyć "transport mode" ale nawet nie pokasowali błędów w sterownikach powstałych przy przebiegu 8km, czyli przed moim odebraniem samochodu (błędy były opisane jako unknow internal error, podejrzewam że zostały wygenerowane podczas produkcji)
Prosty chop

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: Shadoon »

Widzę, że podmienili pliki aktualizacji map, może teraz ECE A1 2022 się zmieści na oryginalne karty SD... Ktoś pobrał i sprawdzał?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: Shadoon »

Ktoś sprawdzał może, wchodzi ?
Usunęli zapis, że tylko na 32 GB.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: aktualizacja nawigacji

Post autor: Shadoon »

Nie da się.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ