Problemy z ruszaniem z miejsca - DGS

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Islandermw
Posty: 61
Rejestracja: 29 paź 2017, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI z DSG

Re: Problemy z ruszaniem z miejsca - DGS

Post autor: Islandermw »

Nie wiem jak u ArturO., ale mi nie udało się już tego wywołać od końca stycznia. Ewidentnie to kwestia minusowych temperatur bo od lutego już ich u mnie nie było. Wiedząc jak w ASO podchodzą do klientów nie ma sensu jechać teraz. Poczekam pół roku do pierwszych mrozów, nagram film i wtedy nie będą mnie mogli zbyć.



Sponsor

Re: Problemy z ruszaniem z miejsca - DGS

Sponsor


Kuba
Posty: 8
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:11
Samochód: Skoda Karoq 1,5 tsi

Re: Problemy z ruszaniem z miejsca - DGS

Post autor: Kuba »

Sprawa opisana w tym wątku została zauważona i chyba rozwiązana przez Skodę. Otrzymałem wezwanie do serwisu w celu usuniecia tej usterki. W moim przypadku nigdy nie miałem problemu z ruszeniem z miejsca.

Islandermw
Posty: 61
Rejestracja: 29 paź 2017, 14:28
Lokalizacja: Poznań
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI z DSG

Re: Problemy z ruszaniem z miejsca - DGS

Post autor: Islandermw »

Też już jestem po aktualizacji softu, ale czy to coś zmieni okaże się po pierwszych przymrozkach ;)

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Problemy z ruszaniem z miejsca - DGS

Post autor: Shadoon »

Ja mam 1.5 TSI z DSG MY2019 (produkcja z czerwca 2019 r.) i wgrany w ASO w ramach akcji producenta najnowszy soft (9832). Nie miałem problemów opisywanych na tym forum, ale jak był dla mojego Karoqa nowszy soft, to chciałem żeby wgrali, no i jest. Różnicy nie widzę. Było ok i jest ok :-)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Kuba
Posty: 8
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:11
Samochód: Skoda Karoq 1,5 tsi

Re: Problemy z ruszaniem z miejsca - DGS

Post autor: Kuba »

Witam, jestem po aktualizacji softu. Nigdy nie miałem żadnych problemów z moim Karoqiem. Niestety po aktualizacji , wydaje mi się, ze auto jest słabsze, tryb 2-cylindrowy włącza się rzadziej, wzrosło zużycie paliwa z 6.2 na 7,9. Co prawda jeżdżę obecnie na krótkich trasach (do 25 km), ale wkrótce będę miał dłuższą trasę to Wam napiszę, czy to tylko moje wrażenie, czy auto jest słabsze.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Problemy z ruszaniem z miejsca - DGS

Post autor: Shadoon »

Kuba pisze:Witam, jestem po aktualizacji softu. Nigdy nie miałem żadnych problemów z moim Karoqiem. Niestety po aktualizacji , wydaje mi się, ze auto jest słabsze, tryb 2-cylindrowy włącza się rzadziej, wzrosło zużycie paliwa z 6.2 na 7,9. Co prawda jeżdżę obecnie na krótkich trasach (do 25 km), ale wkrótce będę miał dłuższą trasę to Wam napiszę, czy to tylko moje wrażenie, czy auto jest słabsze.
Że słabsze to dziwne... zgłoś to w serwisie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ