Jaki interfejs

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Jaki interfejs

Post autor: karykoń »

Cześć,
wie może ktoś jaki najtańszy interfejs można kupić żeby obsłużył karoqa 2020r (my21).
Chodzi mi głównie o to żeby cofnąć tłok przy wymianie tylnych klocków hamulcowych.



Sponsor

Jaki interfejs

Sponsor


ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Jaki interfejs

Post autor: ArKos »

OBD Eleven do wszystkiego.

karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Re: Jaki interfejs

Post autor: karykoń »

dzięki ArKos,
to wiem akurat ale miało być po taniości...
muszę dopytać u sprzedawcy co można robić bez subskrypcji i bez punktów bo może kupię zwłaszcza że zamierzam trzymać auto raczej długo

coulomb
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2021, 23:35
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI

Re: Jaki interfejs

Post autor: coulomb »

Ja do swoich Opli kupiłem kilka lat temu MaxiECU - produkt polskiej firmy. Interfejs, wraz z dożywotnią licencją na jedną markę kosztował coś około 400 zł. Natomiast nie wiem, czy akurat Karoq jest wspierany.

karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Re: Jaki interfejs

Post autor: karykoń »

ja do swoich opli jak je posiadałem kupiłem interfejs od "mainfriendów" i był bardzo dobry ale tu się byle czym nie opędzi bo my21 ma chyba już "sfd"...
Może ktoś wyjaśnić zasadę działania obdeleven? chodzi mi o pro/ultimate i punkty - widziałem w apce że odblokowanie klocków to 10kredytów - ok ale czy muszę mieć do tego też "pro"? bo jeden sprzedawca napisał że musi być pro...
To trochę bez sensu - raz kupić interfejs +znów kupić subskrypcje + kupić kredyty.
Jedynie co ciekawego wyczytałem to że można kupić starszy model, cytat "Funkcjonalność urządzeń jest taka sama. Urządzenie pierwszej generacji nie zawiera treści cyfrowych (wersja kredytowa lub PRO)"
Drugie zdanie trochę dziwne bo można przeczytać że pro i kredyty są do konta a nie do urządzenia...

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Jaki interfejs

Post autor: ArKos »

Mam Pro.
Trzeba wykupić licencję Pro żeby móc korzystać z kredytów.
To jest na zasadzie gotowca, czyli poświęcając 10 kredytów klikasz np. "aktywacja świateł xxx" i samo robi. Nie korzystając z kredytów zrobisz dokładnie to samo, tylko musisz wejść w długie kodowania i wiedzieć gdzie co zmienić.
Rozpisek jest od groma.
Ja płaciłem prawie 2 lata temu za OBD11 w wersji Pro (z licencją) 490zł.

karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Re: Jaki interfejs

Post autor: karykoń »

czyli masz pro tzw. dożywotnie, teraz są roczne subskrypcje.
Ale żeby te długie kodowanie robić bez punktów kredytowych musi być pro?
kupię chyba ten starszy bo i tak nie przepadam za ajfonami

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Jaki interfejs

Post autor: ArKos »

czyli masz pro tzw. dożywotnie
Tak
żeby te długie kodowanie robić bez punktów kredytowych musi być pro?
Tak

Ale ten interfejs działa praktycznie ze wszystkim, co ma BT, czy to tablet, czy każdy smartfon.

c#Hunter
Posty: 510
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Jaki interfejs

Post autor: c#Hunter »

OBD11 jest fajny jak chcecie mieć wszystko na telefonie ogarnięte. Z minusów to musi być dostęp do neta by to działało. Jak komuś nie przeszkadza siedzenie z laptopem w samochodzie to można też kupić podróbkę VCDS na Aliexpress za mniej. Ja mam obd11 ale na tej dożywotniej licencji PRO. Nie wiem co tam oni teraz wymyślili.

karykoń
Posty: 36
Rejestracja: 24 lut 2021, 21:26
Samochód: Karoq 1,5 tsi dsg style

Re: Jaki interfejs

Post autor: karykoń »

dzięki że wypowiedzieliście się.
Kupiłem ten starszy biały z roczną licencją pro, rzadkie są te stare używane z dożywotnią pro i gość wołał 500zł bez dokumentacji (ori faktura zakupu) i oczywiście gwarancji.
Za 500 można mieć nowy(309 nowy z subskrypcją 1 rok pro i z gwarancją)+2x roczna licencja(można kupić po 99zł) - więc stary za 500 moim zdaniem bez sensu.

ODPOWIEDZ