Elektronika w karoq

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Stanisław
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2022, 12:21
Samochód: Skoda. Karoq 1.5

Elektronika w karoq

Post autor: Stanisław »

Mam problem. Przejechałem około 16tys km w samochodzie przestały działać przednie kierunkowskazy , światła dynamicznie, czytanie znaków, elektronika hamulca ręcznego (auto hold) oraz utrzymanie w pasie jazdy . Czy ktoś miał już taki problem. Pozostała elektronika działa bez problemów, kierunkowskazy tylne i lusterkach i pozostałe światła działają dobrze. Na serwis czeka się około 2 tygodni a samochód zastępczy jest tylko na 3 dni i co robić.Proszę o radę .



Sponsor

Elektronika w karoq

Sponsor


Zbyszek1972
Posty: 118
Rejestracja: 09 paź 2019, 20:10
Samochód: Karoq 1.0 TSI STYLE pakiet comfort

Re: Elektronika w karoq

Post autor: Zbyszek1972 »

Stanisław pisze: 06 cze 2022, 13:11 Mam problem. Przejechałem około 16tys km w samochodzie przestały działać przednie kierunkowskazy , światła dynamicznie, czytanie znaków, elektronika hamulca ręcznego (auto hold) oraz utrzymanie w pasie jazdy . Czy ktoś miał już taki problem. Pozostała elektronika działa bez problemów, kierunkowskazy tylne i lusterkach i pozostałe światła działają dobrze. Na serwis czeka się około 2 tygodni a samochód zastępczy jest tylko na 3 dni i co robić.Proszę o radę .
Pierwsze co bym sprawdził to napięcie akumulatora i stan jego naładowania

Awatar użytkownika
Teufel
Posty: 88
Rejestracja: 11 lut 2021, 16:13
Samochód: Karoq 190KM 4x4

Re: Elektronika w karoq

Post autor: Teufel »


Zbyszek1972 pisze:
Stanisław pisze: 06 cze 2022, 13:11 Mam problem. Przejechałem około 16tys km w samochodzie przestały działać przednie kierunkowskazy , światła dynamicznie, czytanie znaków, elektronika hamulca ręcznego (auto hold) oraz utrzymanie w pasie jazdy. Proszę o radę .
Pierwsze co bym sprawdził to napięcie akumulatora i stan jego naładowania
Pierwsze co bym zrobił, to podpiął pod komputer i zobaczył gdzie są błędy.
Może jest ktoś w Twojej okolicy z OBDeleven lub innym kompem...

--
klikam, bo lubię...
Jacek

Pozdrawiam,
Jacek

ODPOWIEDZ