Dziwne odgłosy zza wyświetlacza.

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Dziwne odgłosy zza wyświetlacza.

Post autor: Andrew1962 »

Hmmm.... i znowu coś wrzucam bo od jakiegoś czasu moje autko zaczęło ze mną gadać. Objawia się to jakby pykaniem, turkotaniem, no nawet nie wiem jak to nazwać ale wyraźnymi ( nie na tyle aby mikrofon telefonu je niestety nagrał bo silnik zagłusza) odgłosami dochodzącymi zza wyświetlacza navi. Byłem w ASO i sam kierownik serwisu się zainteresował problemem ale jak to zwykle bywa, złośliwość rzeczy martwych, podczas jazdy próbnej z nim ani razu auto nie zagadało. Co on zrobił przed ruszeniem, pobawił się przełącznikami klimy i nawiewu. Faktycznie na jakiś czas był spokój ale kolejnego dnia po powrocie systemu nawiewu i klimatyzacji do pozycji auto problem powrócił. Więc ja się pobawiłem ustawieniami nawiewu i znowu na jakiś czas był spokój. Zaobserwowałem, że problem istnieje tylko przy ustawieniu systemu w pozycji "auto". Spotkał się może, ktoś z Koleżanek i Kolegów z taką przypadłością a jeśli tak to jak ją wyeliminowano? Wg kierownika serwisu mogło coś się dostać w łopatki silniczka nawiewu ale skoro nie słychać tych odgłosów na innych ustawieniach to mało prawdopodobne, wg mnie w każdym ustawieniu musiałoby się tak dziać. Pozdrawiam



Sponsor

Dziwne odgłosy zza wyświetlacza.

Sponsor


Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Dziwne odgłosy zza wyświetlacza.

Post autor: Andrew1962 »

Po tych wszystkich wpisach rozumiem, że nikt z Szanownego Grona nie zetknął się z tą przypadłością u siebie. Z jednej strony dobrze, dla Was , z drugiej niedobrze, dla mnie Muszę po raz kolejny jednak umówić się w ASO. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Dziwne odgłosy zza wyświetlacza.

Post autor: Andrew1962 »

Aktualizacja. Po kolejnym konsylium serwisowym diagnoza się potwierdzą, że problemem jest jeden z silniczków sterowania nawiewami. Jednak w związku z tym, że musiałbym zostawić auto na dwa dni, trzeba rozebrać deskę rozdzielczą (co mnie trochę martwi) aby się do niego dostać to na razie zrezygnowałem z naprawy. Odgłos irytuje ale da się z nim źyc a auto dam do serwisu po lecie :) Pozdrowionka

Wysłane z mojego Lenovo YT-X705F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ