Hak

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
maciek5
Posty: 14
Rejestracja: 03 cze 2019, 22:03
Samochód: Kroq 2,0 TDI 140 km

Hak

Post autor: maciek5 »

Sytuacja jest dość kuriozalna ale autoryzowany serwis skody we Wrocławiu płata różne figle . W styczniu oddałem Karoqa 2tdi na naprawę blacharska z hakiem fabrycznym elektrycznie opuszczanym. po 2 miesiącach chciałem go użyć zonk hak się nie puszcza. Serwis chce wyciąć dziurę w zderzaku. Ja takiej dziury nie pamiętam ,żeby była Drugi serwis mówi ze powinien być specjalny zderzak pod hak. Mam prośbę , Dla posiadających fabryczne elektryczne haki w Karoq 2 tdi zeby zerknęli pod auto zrobili fotkę i opisali jak jest -))



Sponsor

Hak

Sponsor


Awatar użytkownika
User karoq
Posty: 213
Rejestracja: 09 wrz 2018, 14:00
Samochód: Karoq 2.0 Tdi. Dsg. 4x4.style

Re: Hak

Post autor: User karoq »

maciek5 pisze:Sytuacja jest dość kuriozalna ale autoryzowany serwis skody we Wrocławiu płata różne figle . W styczniu oddałem Karoqa 2tdi na naprawę blacharska z hakiem fabrycznym elektrycznie opuszczanym. po 2 miesiącach chciałem go użyć zonk hak się nie puszcza. Serwis chce wyciąć dziurę w zderzaku. Ja takiej dziury nie pamiętam ,żeby była Drugi serwis mówi ze powinien być specjalny zderzak pod hak. Mam prośbę , Dla posiadających fabryczne elektryczne haki w Karoq 2 tdi zeby zerknęli pod auto zrobili fotkę i opisali jak jest -))
ObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Teufel
Posty: 88
Rejestracja: 11 lut 2021, 16:13
Samochód: Karoq 190KM 4x4

Re: Hak

Post autor: Teufel »

maciek5 pisze:Sytuacja jest dość kuriozalna ale autoryzowany serwis skody we Wrocławiu płata różne figle . W styczniu oddałem Karoqa 2tdi na naprawę blacharska z hakiem fabrycznym elektrycznie opuszczanym. po 2 miesiącach chciałem go użyć zonk hak się nie puszcza. Serwis chce wyciąć dziurę w zderzaku. Ja takiej dziury nie pamiętam ,żeby była Drugi serwis mówi ze powinien być specjalny zderzak pod hak. Mam prośbę , Dla posiadających fabryczne elektryczne haki w Karoq 2 tdi zeby zerknęli pod auto zrobili fotkę i opisali jak jest -))
W fabrycznie zakładanym jest zderzak z wyciętą dziurą na hak.
Jak założyli zwykłą wersję, to trzeba wycinać.
Ja bym się domagał właściwej wersji zderzaka.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam,
Jacek

RobertG7
Posty: 255
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: był Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Hak

Post autor: RobertG7 »

Prawdziwi fachowcy :D zakładali zderzak, widzieli, że jest hak odchylany i... i nic :)

ODPOWIEDZ