wycieraczki

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: wycieraczki

Post autor: Kraq »

Wycieraczka od strony kierowcy została przedstawiona w ASO. Teraz jest idealnie. Pióro wycieraczki na całej długości dochodzi na 2 cm do słupka A.



Sponsor

Re: wycieraczki

Sponsor


c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: wycieraczki

Post autor: c#Hunter »

Kraq pisze: 21 kwie 2019, 20:39 Wycieraczka od strony kierowcy została przedstawiona w ASO. Teraz jest idealnie. Pióro wycieraczki na całej długości dochodzi na 2 cm do słupka A.
Dałbyś fotkę jak to wygląda w spoczynku i przy maksymalnym wychyleniu... Serio szok że to się dało poprawić.

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: wycieraczki

Post autor: Kraq »

c#Hunter pisze: 21 kwie 2019, 22:23
Kraq pisze: 21 kwie 2019, 20:39 Wycieraczka od strony kierowcy została przedstawiona w ASO. Teraz jest idealnie. Pióro wycieraczki na całej długości dochodzi na 2 cm do słupka A.
Dałbyś fotkę jak to wygląda w spoczynku i przy maksymalnym wychyleniu... Serio szok że to się dało poprawić.
Wycieraczka w stanie spoczynku jest teraz wyżej, ale dla mnie priorytetem jest widoczność. Niestety ustawienie fabryczne jest wynikiem braku przygotowania dedykowanego dla tego modelu systemu wycieraczek. Mechanizm jest zapożyczony z Seata Ateki. Nawet na mechanizmie wewnętrznym w moim Karoqu jest naklejka z logo Seata.
Fotki wrzucę po południu.

mike
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2018, 11:13
Samochód: Seat Ateca FR 1.5TSI DSG

Re: wycieraczki

Post autor: mike »

Kraq pisze: 22 kwie 2019, 8:54
c#Hunter pisze: 21 kwie 2019, 22:23
Kraq pisze: 21 kwie 2019, 20:39 Wycieraczka od strony kierowcy została przedstawiona w ASO. Teraz jest idealnie. Pióro wycieraczki na całej długości dochodzi na 2 cm do słupka A.
Dałbyś fotkę jak to wygląda w spoczynku i przy maksymalnym wychyleniu... Serio szok że to się dało poprawić.
Wycieraczka w stanie spoczynku jest teraz wyżej, ale dla mnie priorytetem jest widoczność. Niestety ustawienie fabryczne jest wynikiem braku przygotowania dedykowanego dla tego modelu systemu wycieraczek. Mechanizm jest zapożyczony z Seata Ateki. Nawet na mechanizmie wewnętrznym w moim Karoqu jest naklejka z logo Seata.
Fotki wrzucę po południu.
A to ciekawe, bo ja jestem posiadaczem Seata Ateca i w moim aucie wycieraczka również nie dochodzi do słupka, jest przerwa wielkości 5-7 cm...

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: wycieraczki

Post autor: Kraq »

Kilka fotek.

Ustawienie fabryczne:
Obrazek

Stan po regulacji:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: wycieraczki

Post autor: Shadoon »

Klasa

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: wycieraczki

Post autor: Shadoon »

Kraq, sami wiedzieli serwisanci co i jak, czy musiałeś ingerować i tłumaczyć dlaczego i jak chcesz, żeby ustawili?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: wycieraczki

Post autor: Andrew1962 »

A tak a propos odchylanie piór wycieraczek do np. umycia szyby poprzez pozycję serwisową jest strasznie upierdliwe, nie sądzicie? :evil:

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: wycieraczki

Post autor: Shadoon »

Andrew1962 pisze:A tak a propos odchylanie piór wycieraczek do np. umycia szyby poprzez pozycję serwisową jest strasznie upierdliwe, nie sądzicie? :evil:
;-)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: wycieraczki

Post autor: Kraq »

Shadoon pisze: 22 kwie 2019, 17:04 Kraq, sami wiedzieli serwisanci co i jak, czy musiałeś ingerować i tłumaczyć dlaczego i jak chcesz, żeby ustawili?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wcześniej opisałem im problem. Pokombinowali i ustawili optymalnie ramię. Byłem chyba pierwszą osobą, której to przestawiali :-)

ODPOWIEDZ