Wytarcia na kierownicy

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Wytarcia na kierownicy

Post autor: Kraq »

PauLkr pisze: 25 lip 2018, 19:30
Ostlander pisze:Byłem w salonie w sobotę by przy okazji zmienić kierownicę na sportową zamiast podgrzewanej ale diler mnie uprzedził,że może to wydłużyć czas oczekiwania na auto. Postanowiłem tego nie zmieniać bo mam już wyznaczony termin produkcji na 35 tydzień.
Mam ten sam termin. Zaryzykowałem dziś i udało się - jak na razie zmiana kierownicy przeszła bez zmiany terminu.
Myślisz, że sportowa kierownica jest z "lepszego" materiału ?



Sponsor

Re: Wytarcia na kierownicy

Sponsor


PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Wytarcia na kierownicy

Post autor: PauLkr »

Przejrzałem różne fora (skody) i tak to wygląda, ewentualnie zużycie widać później w co jestem w stanie uwierzyć bo nie jest gładka. Tylko z tego powodu to może bym zostawił temat, ale ktoś z forum mi uświadomił że przy ciasno otwartych drzwiach może mi być wygodniej wchodzić i wychodzić z auta bo jest ścięty dół (mam 192 cm wzrostu).
Dodatek nie jest drogi ma lepsza fakturę materiału więc zaryzykowałem. Lepiej tak niż potem żałować że byłoby wygodniej ze sportową.

Mam tylko nadzieję że nie utrudni to manewrowania tam gdzie trzeba dużo kręcić, zobaczymy.

Awatar użytkownika
Lucien
Posty: 180
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: VW Tiguan 2.0 TSI 4x4 190KM

Re: Wytarcia na kierownicy

Post autor: Lucien »

elektrod pisze: 18 lip 2018, 19:18 Jak myślicie, czy takie wytarcia na kierownicy po 5 miesiącach użytkowania podlegają pod gwarancję?
Obrazek
Obrazek
No i co? Zgłosiłeś?
U mnie pyknęło 10.000 km i ani śladu takiego zużycia.

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Wytarcia na kierownicy

Post autor: elektrod »

Nie, bo nie po drodze mi do serwisu i z czasem ciężko.

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Wytarcia na kierownicy

Post autor: Kraq »

http://forum.skodaclub.pl/forum-skoda-k ... 28099.html
"Wytarla sie kierownica w kilku miejcach. ( rowniez nastapila wymiana w ramach gwarancji )"

ODPOWIEDZ