ŠKODA CONNECT umarł

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Awatar użytkownika
Emilia3333
Posty: 36
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:12
Samochód: Skoda Karoq 4x4 Sportline

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Emilia3333 »

Shadoon pisze:
Emilia3333 pisze:
Emilia3333 pisze: i to już zrobiłam mam profil. Niestety w salonie tego nie zrobili. Teraz próbuje dodać auto i najpierw był błąd z info jak na zdjęciu, a teraz jest błąd „coś poszło nie tak”. Spróbuje jeszcze jutro za dnia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Podjechałam dzisiaj do salonu i okazało się ze mimo zapewnień sprzedawcy i specyfikacji mojego auta ... skody connect nie mam :/ podobnie jak nawigacji ... pomyliło się ze smart linkiem i nawigacji z telefonu ... powoli zastanawiam się czy mam 4x4 ;)

Chłopak widać, ze się starał, ale cos poszło bardzo nie tak. Machnęłabym ręka, ale koleżanka, która ze mną wybierała nie chce odpuścić. Czekamy do poniedziałku na decyzje kierownika co z tym fantem zrobić. Mam nadzieje, ze uda się wgrać oprogramowanie pod SC.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chyba moduł jest potrzebny. Samo oprogramowanie nie będzie pewnie wystarczające. Zadziwiająca sytuacja.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Nie wiem, nie znam się, ale sam dał sobie czas do pn.

Sytuacja fakt mnie tez zadziwia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Sponsor

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Sponsor


Andrews
Posty: 27
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5 tsi dsg dcc

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Andrews »

Witam ,czy ktoś kto nie wykupił „Care connect” za 1600 pln na 3 lata ( jest taka opcja przy konfiguracji) ma dostęp zdalny do samochodu ? Czy można to dokupić / doinstalować ? W serwisie dopytywałem - nie wiedzą , może ktoś ma doświadczenie jakieś w tym temacie ?

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Shadoon »

Andrews pisze:Witam ,czy ktoś kto nie wykupił „Care connect” za 1600 pln na 3 lata ( jest taka opcja przy konfiguracji) ma dostęp zdalny do samochodu ? Czy można to dokupić / doinstalować ? W serwisie dopytywałem - nie wiedzą , może ktoś ma doświadczenie jakieś w tym temacie ?
Ja mam. Jest możliwość zamknięcia/otworzenia centralnego zamka, uruchomienia klaksonu i świateł (błyski) no i reszta funkcjonalności aplikacji Škoda Connect. W necie znajdziesz opisy.
Myślę, że nie ma możliwości dołożenia "potem" bez kombinowania. Z technicznego punktu widzenia, wiadomo, że się da, ale serwis ASO nie zakłada takiej możliwości ponoć. Więc trzeba sobie o to doposażyć przy zamawianiu auta. Ja tak zrobiłem i jestem z tego zadowolony.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka





Andrews
Posty: 27
Rejestracja: 03 wrz 2018, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5 tsi dsg dcc

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Andrews »

No tak .. nie przewidziałem że nie można tego dołożyć później :-/ no trudno :-) dzięki za inf !

LutekTom
Posty: 43
Rejestracja: 26 kwie 2019, 17:48
Samochód: Seata Ateca

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: LutekTom »

Widziałem gdzieś moduły do ODB będące jakąś namiastka systemów fabrycznych connect. Ale raczej dostępu do zamków tam nie było.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Shadoon »

Odpukać od paru miesięcy działa bez zarzutu. Coś poprawili na serwerach widać.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Osy4
Posty: 118
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:36
Samochód: Karoq 1.6 TDI DSG

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Osy4 »

A to nie jest tak jak w bmw ze wbudowana jest na stałe karta SIM i cała obsługa odbywa się tylko dlatego ze auto ma stały dostęp do internetu i można się komunikować z nim wydając polecenia z appki?
Czy nie wystarczy podłączyć na stałe do internetu Amundsena za pomocą carsticka lub internetu mobilnego poprzez WLAN i mieć wtedy kontakt z samochodem i możliwość sterowania tymi funkcjami również z appki Skody?
Mam do OBD włożony z VW, wtyk DataPlug i łączy się z autem ale za pomocą appki Connect lite.
Chciałem właśnie pobawić się Skoda Connect a tu zong :), nie abla.

ODPOWIEDZ