ŠKODA CONNECT umarł

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Samson
Posty: 46
Rejestracja: 21 paź 2017, 19:44

ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Samson »

Witam, dzisiaj odstawiłem samochód do serwisu, brak połączenia z ŠKODA CONNECT na smarkaczu i laptopie. Po 7 godzinach oczekiwania na usunięcie usterki okazało się ze SOS też nie działa. Dostałem wozidło zastępcze a serwis walczy nadal, cdn. :oops:



Sponsor

ŠKODA CONNECT umarł

Sponsor


Samson
Posty: 46
Rejestracja: 21 paź 2017, 19:44

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Samson »

Witam ponownie.
Na drugi dzień odebrałem samochód z nieusuniętą usterką, z informacją: Skoda Polska pracuje nad usunięciem usterki. A na email taka informacja: "Szanowny użytkowniku ŠKODA Connect,
ŠKODA Auto stale poprawia i udoskonala dostęp do swoich usług. Chcielibyśmy poinformować Cię o planowanej konserwacji, która spowoduje niedostępność usług ŠKODA Connect w dniach 8 kwietnia od godziny 14:00 CET do 9 kwietnia do godziny 8:00 CET.
Celem tej konserwacji jest uproszczenie procesu rejestracji i logowania. Pozwoli to na dostęp do nowej i ulepszonej aplikacji ŠKODA Connect z nowymi funkcjami i nowoczesnym wyglądem.
Po ponownym uruchomieniu systemu możesz kontynuować korzystanie z naszych usług za pośrednictwem Portalu ŠKODA Connect lub jeśli chcesz korzystać z aplikacji ŠKODA Connect w swoim smartfonie pobierz jej nową wersję w sklepie.
Chcielibyśmy przeprosić za niedogodności spowodowane tymczasowym przestojem. Dziękujemy za zrozumienie.
Będziemy Cię informować o dalszych krokach dotyczących procesu aktualizacji.
Dziękujemy, że jesteś z nami i korzystasz z usług ŠKODA Connect.
Zespół ŠKODA Connect"
Wychodzi na to że serwisy nic na ten temat nie wiedzą, poczekam cierpliwie na tą nową lepszą wersje. cdn

RysiekS
Posty: 44
Rejestracja: 22 paź 2018, 21:40
Samochód: Skoda, Karoq 1.5TSI Sportline

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: RysiekS »

U mnie też identyczny problem. Jestem umówiony w serwisie na 25 kwietnia. Nie działa od 20 marca aktualizacja parametrów, danych z tras, pozycji pojazdu. Działa tylko wczytywanie nowych tras i punktów docelowych. 3 dni temu miałem przez chwilkę problem z e-call. Wyświetlał usterkę i przycisk świecił się na czerwono. Na drugi dzień po powtórnym uruchomieniu e-call nie pokazuje błędu.

RysiekS
Posty: 44
Rejestracja: 22 paź 2018, 21:40
Samochód: Skoda, Karoq 1.5TSI Sportline

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: RysiekS »

Właśnie tuż po poprzednim wpisie zauważyłem nową aplikację na iPhone. Ściągnąłem ale nadal się nie aktualizują dane. Stan jak poprzednio. Zobaczymy co powiedzą w serwisie(?).

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Andrew1962 »

Nie działa an na smartfonie ani laptopie :'( Po wprowadzeniu danych logowania i określeniu s-pinu wraca do strony logowania! Nie ma żadnej funkcjonalności półki co! @ RysiekS - informuj co serwis powiedział.

Samson
Posty: 46
Rejestracja: 21 paź 2017, 19:44

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Samson »

Niestety po uaktualnieniu oprogramowania uzyskaniu obowiązkowego s-pinu nic się nie zmieniło, działa tylko Infotainment Online, a pozostałe usługi Proactive Service i Remote Access nie wykazują chęci współpracy z moim sprzętem.

RysiekS
Posty: 44
Rejestracja: 22 paź 2018, 21:40
Samochód: Skoda, Karoq 1.5TSI Sportline

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: RysiekS »

Dzisiaj pojawiłem się w serwisie Skoda i wprost zapytałem, czy znaleziono już źródło problemów ze Skoda Connect? Szkoda mi bowiem czasu, po co się oszukiwać i udawać, że coś się robi. Otrzymałem szczerą odpowiedź, po konsultacji z serwisantami, że nie ma jeszcze żadnych aktualizacji oprogramowania. Jak pojawią się, to zostanę poproszony o przyjazd do serwisu. Mam czekać. Ile? nie wiadomo.

RysiekS
Posty: 44
Rejestracja: 22 paź 2018, 21:40
Samochód: Skoda, Karoq 1.5TSI Sportline

Re: ŠKODA CONNECT umarł i odżył

Post autor: RysiekS »

Ciekawe zjawisko😀Dzisiaj zauważyłem po otwarciu Skoda Connect na iPhonie i iPhadzie, że dane, których brakowało, aktualizują się od wczoraj tj. 26.04. Oczywiście jest „dziura” w pamięci od 20.03. ale działa! Nie wiem co mu pomogło, może wizyta w serwisie(?) Co najmniej dziwne, ale możliwe(?).
Obrazek

Obrazek

Załączam zrzuty z iPada. Będę obserwował dalej co się będzie działo. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: ŠKODA CONNECT umarł

Post autor: Andrew1962 »

Jak tam Wasze Skoda Connect? U mnie jak na zrzucie z ekranu. Dalej żadnych szans na korzystanie mimo reinstalacji apki :( Obrazek

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka



RysiekS
Posty: 44
Rejestracja: 22 paź 2018, 21:40
Samochód: Skoda, Karoq 1.5TSI Sportline

Re: ŠKODA CONNECT umarł i odżył

Post autor: RysiekS »

U mnie działa👍😀 wszystko się aktualizuje na PC i na mobilnych urządzeniach.
Obrazek

ODPOWIEDZ