Korozja

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Awatar użytkownika
Sewerti
Posty: 79
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:02
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi (manual)

Re: Korozja

Post autor: Sewerti »

PauLkr pisze: 09 paź 2019, 9:15 Oddałem auto do naprawy gwarancyjnej. Powiedzieli że są to pęcherze powietrza które mają miejscowo oczyścić i pomalować tylko od spodu maski. Powstały w związku z wadliwa warstwa zabezpieczającą wykonaną wykonaną na etapie produkcji.

Dziwne standardy na Skoda że nie przysługuje auto zastępcze na czas naprawy gwarancyjnej...
Do rzeczy dziwne ❓❓❓❓❓
Przecież to nie Twoja wina, a ich wada fabryczna to po pierwsze
Po drugie czym do pracy rowerkiem tramwajem czy na piechotę
Powinni dać auto i to bez żadnych ale,
Sprubój od nich to wyegzekwować.
Trzymam kciuki ✊



Sponsor

Re: Korozja

Sponsor


PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Korozja

Post autor: PauLkr »

Naprawa trwała niecały tydzień. Poprawili miejscowo lakier od spodu maski. Szczegółów nie znam.

Auta zastępczego się nie doczekałem. Z infolinii skody wynikało że to standardowa procedura... Dziwne standardy w tej skodzie.

Marcooo
Posty: 219
Rejestracja: 28 sty 2019, 19:06
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 150 km 4x4

Re: Korozja

Post autor: Marcooo »

PauLkr pisze: 15 paź 2019, 22:52 Naprawa trwała niecały tydzień. Poprawili miejscowo lakier od spodu maski. Szczegółów nie znam.

Auta zastępczego się nie doczekałem. Z infolinii skody wynikało że to standardowa procedura... Dziwne standardy w tej skodzie.
Pewnie gwarancja mobilności tu nie działa? Skoda się miło kupuje ale już mniej mile serwisuje na gwarancji...

PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Korozja

Post autor: PauLkr »

Marcooo pisze: 16 paź 2019, 10:40 Pewnie gwarancja mobilności tu nie działa? Skoda się miło kupuje ale już mniej mile serwisuje na gwarancji...
Działa tylko jak laweta przyjedzie :evil:

PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Korozja

Post autor: PauLkr »

Niedawno odebrałem auto z miejscowej naprawy lakieru, a wygląda teraz że cała maska jest źle wykonana bo pojawiają się kolejne ubytki lakieru, na razie drobne odpryski w różnych miejscach i mikro pęcherzyki. Liczyłem że to auto na kilka lat, a tu ledwo rok wytrzymało jeżdżenia od garażu w domu do garażu w pracy :roll:.

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Korozja

Post autor: Andrew1962 »

Przykre, że takie rzeczy się zdarzają w nowych autach. Słabo to świadczy o kontroli jakości. Reklamuj, niech wymieniają najlepiej całą maskę i sprawdzą cały lakier.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
User karoq
Posty: 213
Rejestracja: 09 wrz 2018, 14:00
Samochód: Karoq 2.0 Tdi. Dsg. 4x4.style

Re: Korozja

Post autor: User karoq »

PauLkr pisze:Niedawno odebrałem auto z miejscowej naprawy lakieru, a wygląda teraz że cała maska jest źle wykonana bo pojawiają się kolejne ubytki lakieru, na razie drobne odpryski w różnych miejscach i mikro pęcherzyki. Liczyłem że to auto na kilka lat, a tu ledwo rok wytrzymało jeżdżenia od garażu w domu do garażu w pracy :roll:.
Oddac do Reklamacij i odrazu poinformowac zeby maska zostala wymieniona .Obrazek

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
User karoq
Posty: 213
Rejestracja: 09 wrz 2018, 14:00
Samochód: Karoq 2.0 Tdi. Dsg. 4x4.style

Re: Korozja

Post autor: User karoq »

Andrew1962 pisze:Przykre, że takie rzeczy się zdarzają w nowych autach. Słabo to świadczy o kontroli jakości. Reklamuj, niech wymieniają najlepiej całą maskę i sprawdzą cały lakier.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Kontrola Jakosci tego nie wyłapie temat erozij wew. Wyjdzie z czasem

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Korozja

Post autor: PauLkr »

Jestem już po 2 naprawach maski, a ostatnio odkryłem że problem dotoczy wszystkich drzwi, klapy bagażnika i ponownie maski. Łącznie kilkadziesiąt pęcherzy w tej samej lokalizacji na różnych elementach, po kilkanaście na każdym. :evil:
Obrazek

c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Korozja

Post autor: c#Hunter »

PauLkr pisze: 21 lip 2020, 13:40 Jestem już po 2 naprawach maski, a ostatnio odkryłem że problem dotoczy wszystkich drzwi, klapy bagażnika i ponownie maski. Łącznie kilkadziesiąt pęcherzy w tej samej lokalizacji na różnych elementach, po kilkanaście na każdym. :evil:
Obrazek
Współczuje, zanosi się na historię bez happy end. Ciekawe ile osób ma takie coś i jeszcze nie zauważyli.

ODPOWIEDZ