Tylne drzwi i nadkole

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
michalw
Posty: 40
Rejestracja: 24 lut 2018, 18:30

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: michalw »

M a r c i n pisze: 23 lut 2018, 15:40 Plastikowe osłony nadkoli z cennika powinny eliminować problem.
Specjalnie spojrzałem w cennik i wychodzi na to, iż te nakładki można zamówić tylko w przypadku wersji 4x4 a więc w benzynie odpada.
Ostatnio miałem okazję trochę pojeździć audi Q5 z 2016 roku i tam jest dokładnie tak samo to rozwiązane jak w Karoqu.
Spojrzałem na drzwi i też były zabrudzone od środka - a więc widać nawet w markach premium się z tym nie przejmują (I generacja po faceliftingu i nic z tym nie zrobili).



Sponsor

Re: Tylne drzwi i nadkole

Sponsor


marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: marcin »

michalw pisze: 25 lut 2018, 13:03
M a r c i n pisze: 23 lut 2018, 15:40 Plastikowe osłony nadkoli z cennika powinny eliminować problem.
Specjalnie spojrzałem w cennik i wychodzi na to, iż te nakładki można zamówić tylko w przypadku wersji 4x4 a więc w benzynie odpada.
Masz rację w cenniku tak jest, ale konfigurator już o tym nie informuje i mozna dołożyć to do TSI.

michalw
Posty: 40
Rejestracja: 24 lut 2018, 18:30

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: michalw »

marcin pisze: 25 lut 2018, 13:25 Masz rację w cenniku tak jest, ale konfigurator już o tym nie informuje i mozna dołożyć to do TSI.
Pytanie czy zrobią :?

Phyphoos
Posty: 65
Rejestracja: 20 gru 2017, 21:12
Samochód: Karoq, 1,5TSI DSG

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: Phyphoos »

Zrobią bo mam zamówione 1.5 z nakładkami.

zagi
Posty: 22
Rejestracja: 08 lut 2018, 11:00
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: zagi »

Ja również mam zamowiony 1.5 z nadkolami. Podobało mi się to w Kodiaq u

Iga
Posty: 7
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:06

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: Iga »

zrobią. zamawiałam w konfiguracji do 1.5 i mam nakładki.

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: M a r c i n »

michalw pisze: 25 lut 2018, 13:03
M a r c i n pisze: 23 lut 2018, 15:40 Plastikowe osłony nadkoli z cennika powinny eliminować problem.
Specjalnie spojrzałem w cennik i wychodzi na to, iż te nakładki można zamówić tylko w przypadku wersji 4x4 a więc w benzynie odpada.
Ostatnio miałem okazję trochę pojeździć audi Q5 z 2016 roku i tam jest dokładnie tak samo to rozwiązane jak w Karoqu.
Spojrzałem na drzwi i też były zabrudzone od środka - a więc widać nawet w markach premium się z tym nie przejmują (I generacja po faceliftingu i nic z tym nie zrobili).
Generalnie cennik jeszcze nie jest zaktualizowany, bo początkowo były one dostępne tylko do samochodów z 4x4. Obecnie możesz zamówić do każdego silnika i konfiguracji napędu. W najbliższym czasie ma być aktualizacja :)
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: batman_xp1 »

Czy ktoś kto ma te nakładki może napisać czy drzwi od wewnętrznej strony brudzą się czy nie.

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: Kraq »

batman_xp1 pisze: 26 lut 2018, 22:12 Czy ktoś kto ma te nakładki może napisać czy drzwi od wewnętrznej strony brudzą się czy nie.
Nadal będą się brudzić. Przecież to tylko nakładka ozdobna na tylne nadkole. W dodatku jedną część tej listwy zakłada się na tylne drzwi. Brud dostaje się najbardziej pod drzwi przez dolną szeroką listwę ochronną drzwi.
Ta nakładka w Karoqu to nie jest pełne nieruchome plastikowe nadkole jak w Kodiaqu czy Tiguanie.

mans
Posty: 544
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:19
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Tylne drzwi i nadkole

Post autor: mans »

Te nakładki nadkoli moim zdaniem powinny być w standardzie w Ambition i Style a tak trzeba za nie dopłacać aż 700zł i w dodatku za co?
Za cztery marne kawałki plastiku.
Skoda zwariowała:shock:

ODPOWIEDZ