Kluczyk padł K.O.

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: RobertG7 »

NAIMAD71 pisze: 01 cze 2021, 18:02
RobertG7 pisze: 04 lut 2021, 12:56
NAIMAD71 pisze: 03 lut 2021, 13:19

Ponoć to Kopernik była kobietą... Gdzie jest zapis, że baterię może wymieniać tylko ASO?
Czytaj z ZROZUMIENIEM 1 kluczyk PADŁ całkiem i nie była to bateria, 2 po doświadczeniach z 1 oddałem też do serwisu-była to bateria i tyle KOPERNIKU
A ty NAIMADzie czytaj do kogo pisałem i kogo cytowałem! Chyba, że Ty i MarcinG to ta sama osoba, ale to da się leczyć...



Sponsor

Re: Kluczyk padł K.O.

Sponsor


ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: ArKos »

Jeszcze piaskiem po oczach sobie dajcie, Panowie... A potem zabierzcie swoje zabawki i do piaskownicy obok idźcie :D :D :D
Tak serio: po co się przepychać? Nie można tego olać?

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: NAIMAD71 »

RobertG7 pisze: 02 cze 2021, 14:40
NAIMAD71 pisze: 01 cze 2021, 18:02
RobertG7 pisze: 04 lut 2021, 12:56

Czytaj z ZROZUMIENIEM 1 kluczyk PADŁ całkiem i nie była to bateria, 2 po doświadczeniach z 1 oddałem też do serwisu-była to bateria i tyle KOPERNIKU
A ty NAIMADzie czytaj do kogo pisałem i kogo cytowałem! Chyba, że Ty i MarcinG to ta sama osoba, ale to da się leczyć...
Rozepnij się

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: ArKos »

Dobra.
Każdy następny wpis będący kontynuacją rozpoczętej przepychanki, skończy się penicyliną na 2 tygodnie. Może miesiąc.
I obdzielę każdego, kto wcześniej angażował się w tą chamówę.
Jak będzie mógł tylko czytać jeden z drugim, to może zrozumiecie do czego służy forum i że na pewno nie służy do tego, co uskuteczniacie.
Mam nadzieję jasno się wyraziłem. I mam nadzieję nie będę musiał udowadniać, że nie żartuję.
Obrzucajcie się na PW. Nie każdy ma ochotę czytać wzajemne animozje, efekty frustracji czy problemów z erekcją, czy jeszcze czegoś tam może innego.

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: NAIMAD71 »

Jeżeli kogoś obraziłem jakimś wpisem to przepraszam .

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: ArKos »

Dziękuję.

chojnaś
Posty: 31
Rejestracja: 26 lut 2018, 21:22
Samochód: Skoda Karoq, 1.5 TSI DSG

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: chojnaś »

Wczoraj pierwszy raz od 3 lat nie mogłem otworzyć samochodu. Na zapasowy kluczyk auto też nie reagowało. Po dostaniu się do samochodu poprzez zdjęcie zaślepki przy klamce myślałem, że uruchomię go poprzez zbliżenie kluczyka do przycisku Start/Stop jednak nadal wyświetlał komunikat "Nie rozpoznano kluczyka". Pomogła wymiana baterii . Okazało się, że były rozładowane w obu kluczykach chociaż zapasowy nigdy nie był używany. Wszystkim użytkownikom radzę wrzucić do schowka baterie CR2032 tak na wszelki wypadek bo do samochodu można się dostać jednak ja nie mogłem go uruchomić bez wymiany baterii. Dodam, że nie wyświetlał mi się komunikat o rozładowanej baterii w kluczyku.
Taka ciekawostka: w kluczyku głównym była bateria CR2032, a zapasowym CR2025 różnią się pojemnością i grubością. Ja do obu włożyłem CR2032.

grzechuwzn
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2018, 9:32

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: grzechuwzn »

Ja niestety wymieniam baterię co 6 miesięcy. Już 2 razy padła.
Warto mieć zapasową baterię w portfelu...

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: NAIMAD71 »

grzechuwzn pisze: 21 cze 2021, 15:24 Ja niestety wymieniam baterię co 6 miesięcy. Już 2 razy padła.
Warto mieć zapasową baterię w portfelu...
Dzieki za info :D

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: NAIMAD71 »

chojnaś pisze: 20 cze 2021, 13:48 Wczoraj pierwszy raz od 3 lat nie mogłem otworzyć samochodu. Na zapasowy kluczyk auto też nie reagowało. Po dostaniu się do samochodu poprzez zdjęcie zaślepki przy klamce myślałem, że uruchomię go poprzez zbliżenie kluczyka do przycisku Start/Stop jednak nadal wyświetlał komunikat "Nie rozpoznano kluczyka". Pomogła wymiana baterii . Okazało się, że były rozładowane w obu kluczykach chociaż zapasowy nigdy nie był używany. Wszystkim użytkownikom radzę wrzucić do schowka baterie CR2032 tak na wszelki wypadek bo do samochodu można się dostać jednak ja nie mogłem go uruchomić bez wymiany baterii. Dodam, że nie wyświetlał mi się komunikat o rozładowanej baterii w kluczyku.
Taka ciekawostka: w kluczyku głównym była bateria CR2032, a zapasowym CR2025 różnią się pojemnością i grubością. Ja do obu włożyłem CR2032.
Dzieki za info :D

ODPOWIEDZ