Kluczyk padł K.O.

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
MarcinG
Posty: 46
Rejestracja: 13 lut 2019, 18:35
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG 4x4

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: MarcinG »

Normalnie bym w to nie uwierzył, ale sam to przeżyłem :lol:
A teraz taki scenariusz: lądujesz na odludziu (daj my na to chcesz pooglądać gwiazdy nocą w Bieszczadach), pada Ci kluczyk z (nie)wyjaśnionych przyczyn (nie było komunikatu o słabej baterii, a przecież samochód wcześniej palił), nie masz zapasowej baterii i samochodu nie uruchomisz, chociaż instrukcja mówi co innego...
BTW. wie ktoś jak wyłączyć alarm jak już sie uruchomi po 'włamaniu' do samochodu w manualny sposób? Bo kluczyk w końcu padł ;)



Sponsor

Re: Kluczyk padł K.O.

Sponsor


c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: c#Hunter »

Trafiło i mnie... Wygląda że padł kluczyk bo bateria wymieniona na nowa i kluczyk martwy led nie miga jak nacisnę guzik i nie rozpoznaje kluczyka. Spotkało mnie to na wyjeździe... NA początku nie chciał odpalić gdy naciskałem kluczykiem start ale w końcu jak zacząłem nerwowo walić w guzik kluczykiem zapalił. Czytałem wcześniej ten wątek więc nie gasiłem już auta i długa do domu. Teraz pytanie, czy rozszerzona gwarancja obejmuje kluczyki? U mnie wytrzymał niecałe trzy lata (bateria wymieniona na początku tego roku) :/

Stanisław
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2022, 12:21
Samochód: Skoda. Karoq 1.5

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: Stanisław »

Stanisław
Tragedia z Skodą Karoq. Wymieniłem baterię i samochód się nie otwiera. Na kluczyku zapasowym działa ale prosi o zmianę właściciela. Co mam zrobić? .Samochód ma dopiero 1,5 roku a już to jest trzecia usterka pierwsze dwie były b. poważne. Dziękuje za podpowiedź.

larry
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2020, 15:21
Samochód: Skoda Karoq 1.5 150KM

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: larry »

Też padł mi kluczyk Key, wymienili na gwarancji.

PS. Oczywiście cały kluczyk

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Kluczyk padł K.O.

Post autor: NAIMAD71 »

Stanisław pisze: 10 lut 2023, 12:32 Stanisław
Tragedia z Skodą Karoq. Wymieniłem baterię i samochód się nie otwiera. Na kluczyku zapasowym działa ale prosi o zmianę właściciela. Co mam zrobić? .Samochód ma dopiero 1,5 roku a już to jest trzecia usterka pierwsze dwie były b. poważne. Dziękuje za podpowiedź.
też tak miałem,wymiana baterii -kluczyk nie działa. Zrobiłem krótka trasę 40 km -zapomniałem,że drugi kluczyk mam w kurce pomogło jakby złapał coda,działa. Druga baterie zmieniałem w aucie (przy otwartych drzwiach)zamknąłem drzwi chwilę potrwało i załapał.Tyle co było u mnie ,nie licząc pierwszego pilota który padł-wymiana gwarancyjna na nowy.

ODPOWIEDZ