Bluetooth połączenie z telefonem

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Bluetooth połączenie z telefonem

Post autor: tomekk »

Cześć, nie znalazłem tematu podobnego więc zakładam.

Mam problem z połączeniem telefonu przez bluetooth. Niby wszystko połączone ale jak przychodzi do dzwonienia to po chwili pojawia się komunikat, że połączenie zostało zerwane, a telefon zaczyna dzwonić na wybrany numer i nie łączy się z radiem.

Problem występuje na jednym telefonie, na innym jest ok w związku z tym wykluczam problem z radiem i raczej to wina telefonu ale może w radiu jeden z telefonów jest ustawiony jako zablokowany i dlatego rozłącza...

Miał ktoś podobny problem? Rozłączanie i ponowne łączenie z bluetooth nie pomaga...



Sponsor

Bluetooth połączenie z telefonem

Sponsor


Zbyszek1972
Posty: 118
Rejestracja: 09 paź 2019, 20:10
Samochód: Karoq 1.0 TSI STYLE pakiet comfort

Re: Bluetooth połączenie z telefonem

Post autor: Zbyszek1972 »

nie mam żadnych problemów z bluetooth. zarówno motorola jak i xiaomi łączą się od razu po wykryciu telefonu w aucie. spróbuj zresetować ustawienia.

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Bluetooth połączenie z telefonem

Post autor: Andrew1962 »

Mój moto g7 od razu po wejściu do auta łączy się poprzez Bluetooth. Mam natomiast problem z ustanowieniem hotspota dla auta. Bez przerwy informuje mnie, że klucz (hasło) jest nieprawidłowy i mam sprawdzić w ustawieniach. Niestety jest on prawidłowy a dalej nie mogę uzyskać połączenia z internetem. Kiedyś ze 2 razy udało się ale teraz znów mam problem. Sorry, że w tym temacie :)

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Bluetooth połączenie z telefonem

Post autor: tomekk »

No właśnie hot spot na tym telefonie mi działa. Nie działa jedynie przekazywanie połączeń, bo w momencie wybierania numeru rozłącza się sygnał i telefon dzwoni tylko na swoim ekranie, a nic nie słychać w aucie mimo że pokazuje że połączenie jest aktywne...

pawelll
Posty: 34
Rejestracja: 19 lut 2020, 19:41
Samochód: Octavia 3 1.4 DSG

Re: Bluetooth połączenie z telefonem

Post autor: pawelll »

Coś się mogło zadziać po ostatnich aktualizacjach Androida bo u mnie pojawiają się podobne probelemy a przez ostatnie 3,5 roku działało bez zarzutu.

tomekk
Posty: 74
Rejestracja: 25 mar 2019, 21:23
Samochód: Skoda Octavia 2.0 TDI CUNA

Re: Bluetooth połączenie z telefonem

Post autor: tomekk »

Aktualizacja i restart telefonu pomógł :)

Temat do zamknięcia.

ODPOWIEDZ