Zasłonki przeciwsłoneczne

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu optycznego Karoqa
elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: elektrod »

Co sądzicie o takich zasłonkach:
http://epc.net.pl/cortinillas/skoda/305 ... 2017-.html
Myślę właśnie o przyciemnieniu szyb, bo to fabryczne jest za słabe inie wiem czy wybrać te zasłonki czy okleić folią? Co bardziej ochroni przed nagrzewaniem się auta w środku?



Sponsor

Zasłonki przeciwsłoneczne

Sponsor


Brxnit
Posty: 27
Rejestracja: 29 lis 2017, 14:32

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: Brxnit »

Moim zdaniem przyciemnienie jest całkowicie wystarczające. Jeżdżę z dwójką małych dzieci z tyłu i to było dla mnie bardzo ważne czy przyciemnienie wystarczy, czy trzeba będzie kombinować i przyciemnienie wystarcza w zupełności, ale jak masz taką potrzebe to chyba fajne te zasłonki dopasowane do szyb.

Awatar użytkownika
Carly_pl
Posty: 81
Rejestracja: 18 paź 2017, 13:23

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: Carly_pl »

Nigdy się z takimi nie spotkałem. Jeżeli zdecydujesz się na zakup to daj znać jak to w rzeczywistości wygląda i czy warto.
Szukasz auta dla siebie? Zadzwoń, wynegocjujemy dobry rabat
608-870-520
Nie lubisz dzwonić? Pisz śmiało :)

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: NAIMAD71 »

Przyciemnieni jest OK nie rozumiem co jest wystarczające -farbą olejną czarną pomaluj .

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: elektrod »

NAIMAD71 pisze: 04 maja 2018, 15:08 Przyciemnieni jest OK nie rozumiem co jest wystarczające -farbą olejną czarną pomaluj .
Jak masz takie 'mądre' rady to może nic nie pisz. Mi przyciemnienie fabryczne nie wystarcza. Żona jeździ z córka z tylu i w słoneczne dni narzekają. W poprzednim aucie miałem bardziej przyciemniane i tak nie razilo słońce i wnętrze się mniej nagrzewało.

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: root »

Ja mam przyciemnienie większe od fabrycznego i to też nie chroni przed słońcem. Zasłonki to jednak przydatna rzecz.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

chojnaś
Posty: 31
Rejestracja: 26 lut 2018, 21:22
Samochód: Skoda Karoq, 1.5 TSI DSG

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: chojnaś »

Brałbym zasłonki, zawsze w razie potrzeby można zdemontować.

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: elektrod »

Zasłonki zamówione. Jak będą na aucie dam znać jak się sprawują. Tańsze to będzie niż oklejanie i zawsze można ściągnąć.

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: NAIMAD71 »

elektrod pisze: 04 maja 2018, 22:09
NAIMAD71 pisze: 04 maja 2018, 15:08 Przyciemnieni jest OK nie rozumiem co jest wystarczające -farbą olejną czarną pomaluj .
Jak masz takie 'mądre' rady to może nic nie pisz. Mi przyciemnienie fabryczne nie wystarcza. Żona jeździ z córka z tylu i w słoneczne dni narzekają. W poprzednim aucie miałem bardziej przyciemniane i tak nie razilo słońce i wnętrze się mniej nagrzewało.
Nie płacz,złej baletnicy ............Pozdrawiam

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: elektrod »

NAIMAD71 pisze: 05 maja 2018, 17:30 ...

Nie płacz,złej baletnicy ............Pozdrawiam
Prosiłem, abyś nie zaśmiecał wątku jak nie masz nic mądrego do napisania bo, nie rozumiem o co Ci chodzi. To, że Tobie przyciemnieni wystarcza to już wiemy, ale mi nie wystarcza i szukam jakiegoś rozwiązania. Tak samo mógłbym napisać, że felgi fabryczne są wystarczające a mimo to wydałeś ponad 2000 zł na czarne felgi, a wystarczyło tamte pomalować farbą olejną.

ODPOWIEDZ