Zasłonki przeciwsłoneczne

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu optycznego Karoqa
Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: NAIMAD71 »

elektrod pisze: 05 maja 2018, 19:09
NAIMAD71 pisze: 05 maja 2018, 17:30 ...

Nie płacz,złej baletnicy ............Pozdrawiam
Prosiłem, abyś nie zaśmiecał wątku jak nie masz nic mądrego do napisania bo, nie rozumiem o co Ci chodzi. To, że Tobie przyciemnieni wystarcza to już wiemy, ale mi nie wystarcza i szukam jakiegoś rozwiązania. Tak samo mógłbym napisać, że felgi fabryczne są wystarczające a mimo to wydałeś ponad 2000 zł na czarne felgi, a wystarczyło tamte pomalować farbą olejną.
Nie spinaj ok



Sponsor

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Sponsor


root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: root »

Panowie, wyluzujcie i wróćcie do tematu. Dzięki.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: NAIMAD71 »

root pisze: 05 maja 2018, 23:28 Panowie, wyluzujcie i wróćcie do tematu. Dzięki.
Jest luz-sory ,można było zobaczyć w salonie(model testowy) przetestować na jezdzie.Teraz płacz bo świeci-dobrze nich świeci słońce, potrzebne jest i witamina k.Pozdrawiam :ugeek:

Awatar użytkownika
Lucien
Posty: 180
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: VW Tiguan 2.0 TSI 4x4 190KM

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: Lucien »

elektrod pisze: 02 maja 2018, 9:14 Co sądzicie o takich zasłonkach:
http://epc.net.pl/cortinillas/skoda/305 ... 2017-.html
Myślę właśnie o przyciemnieniu szyb, bo to fabryczne jest za słabe inie wiem czy wybrać te zasłonki czy okleić folią? Co bardziej ochroni przed nagrzewaniem się auta w środku?
Niniejszym informuję że Karoq na tych zdjęciach to mój ci on jest ;) Posłużył jako model do zrobienia dla wszystkich innych. Śmiało mogę powiedzieć że mój, jako pierwszy na świecie został w nie wyposażony. :lol:

Takie samo rozwiązanie testowałem w Yetim, na oryginalnych skodowskich, (które kosztują ok 500 zł tylko za szyby w tylnych drzwiach!). Mi się jak najbardziej sprawdziło. Te, zrobione pod Karoqa nie ustępują wykonaniem skodowskim. Zastosowano natomiast inną siatkę. Subiektywnie ... bez różnicy. "Nasz" producent twierdzi że jest lepsza, bo m. in. nie powoduje mdłości u dzieci, co miało miejsce przy tzw. oryginalnej.
Jak na razie wszystko ok. nie przewiduję jednak wykorzystania siatki na klapie bagażnika.

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Zasłonki przeciwsłoneczne

Post autor: elektrod »

U mnie już też zamontowane, ale jeszcze nie przetestowane przez pasażerów z tyłu. Jedyny minus tych siatek to ta z klapy bagażnika jest dzielona na dwie części. Mi to aż tak nie przeszkadza. Jakość wykonania i spasowania ok.

ODPOWIEDZ