Druga (prawa) belka z haczykami w bagażniku Karoq bez Varioflex'a

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu optycznego Karoqa
krzysiekb
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2018, 15:04

Druga (prawa) belka z haczykami w bagażniku Karoq bez Varioflex'a

Post autor: krzysiekb »

Czy jest jakaś możliwość domówienia/domontowania w salonie drugiej prawej belki z haczykami w bagażniku? Wybrałem wersję bez Varioflexa i wiedziałem, że nie będę miał roletki tylko półkę, natomiast nikt mnie nie uprzedził, że wiąże się to również tylko z jedną belką po lewej stronie :cry:
Przyzwyczaiłem się już do 4 haczyków (po 2 na stronę) jest to mega przydatne i wygodne rozwiązanie (szczególnie gdy żona przeciągnie mnie po zakupach :lol: )
Czy ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat?

Ps. Jeśli post w złym dziale proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam

Krzysiek



Sponsor

Druga (prawa) belka z haczykami w bagażniku Karoq bez Varioflex'a

Sponsor


Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Druga (prawa) belka z haczykami w bagażniku Karoq bez Varioflex'a

Post autor: Kraq »

krzysiekb pisze: 18 cze 2018, 22:34 Czy jest jakaś możliwość domówienia/domontowania w salonie drugiej prawej belki z haczykami w bagażniku? Wybrałem wersję bez Varioflexa i wiedziałem, że nie będę miał roletki tylko półkę, natomiast nikt mnie nie uprzedził, że wiąże się to również tylko z jedną belką po lewej stronie :cry:
Przyzwyczaiłem się już do 4 haczyków (po 2 na stronę) jest to mega przydatne i wygodne rozwiązanie (szczególnie gdy żona przeciągnie mnie po zakupach :lol: )
Czy ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat?

Ps. Jeśli post w złym dziale proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam

Krzysiek
Zapomnieli zamontować w fabryce. Teraz maja takie tempo produkcji ;-)

krzysiekb
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2018, 15:04

Re: Druga (prawa) belka z haczykami w bagażniku Karoq bez Varioflex'a

Post autor: krzysiekb »

No tempo właśnie mają teraz mega szybkie... zamówienie 2 maja, a auto przyjechało do salonu 15 czerwca.

Gorzej, że wszędzie salonówki / demówki były tylko z Varioflexem, a na filmikach nie wyłapałem tego szczegółu i teraz się wkurzam :(

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Druga (prawa) belka z haczykami w bagażniku Karoq bez Varioflex'a

Post autor: Kraq »

krzysiekb pisze: 19 cze 2018, 20:36 No tempo właśnie mają teraz mega szybkie... zamówienie 2 maja, a auto przyjechało do salonu 15 czerwca.

Gorzej, że wszędzie salonówki / demówki były tylko z Varioflexem, a na filmikach nie wyłapałem tego szczegółu i teraz się wkurzam :(
W moim też jest tylko jedna belka.
Pytałem Sprzedawcę, nie da się domontować dla wersji z podnoszoną półką, bo są inne otwory montażowe w boczku po prawej stronie.

ODPOWIEDZ