Nakładki na nadkola.

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu optycznego Karoqa
Puchacz
Posty: 70
Rejestracja: 21 sie 2021, 1:13
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Nakładki na nadkola.

Post autor: Puchacz »

peter142 pisze: 21 gru 2020, 8:54 Witam.
Właśnie założyłem nakładki na nadkola.
Wydaje mi się że wygląda lepiej i nabrał bardziej crossowego charakteru, a poza tym krawędź tylnych drzwi jest bardziej chroniona przed brudem.
Czy musiałeś coś wiercić? W salonie handlowiec powiedział mi, że nie da rady dołożyć poza produkcją na linii bo są elementy przykręcane do nadkoli.
No i zgłupiałem.
A dołożyć te nadkola bym chciał bo sporo dobrego wnoszą do wyglądu auta.



Sponsor

Re: Nakładki na nadkola.

Sponsor


Wiesiek
Posty: 34
Rejestracja: 30 kwie 2018, 8:27
Samochód: Skoda Karoq 2.0 TSI

Re: Nakładki na nadkola.

Post autor: Wiesiek »

Witam.Zakladalem i dodatkowo malowalem.Nic nie trzeba wierci,wszystko jest na tasme klejaca i przednie kolo na spinke.Otwor pod nia jest bo demontuje sie stary kawalek listwy z przedniego blotnika.

RobertG7
Posty: 244
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:06
Samochód: Karoq 1,6TDi Style DSG

Re: Nakładki na nadkola.

Post autor: RobertG7 »

Puchacz pisze: 12 paź 2021, 22:28 W salonie handlowiec powiedział mi, że nie da rady
Handlowcy... co jeden to lepszy, czasem mam wrażenie, że oni nawet nie przejechali 1 kilometra produktem, który sprzedają, nie mówiąc już o tym, by na hali serwisowej spędzili przynajmniej 3 minuty...

Puchacz
Posty: 70
Rejestracja: 21 sie 2021, 1:13
Samochód: Karoq 1.5 TSI

Re: Nakładki na nadkola.

Post autor: Puchacz »

Wiesiek pisze: 13 paź 2021, 12:21 Witam.Zakladalem i dodatkowo malowalem.Nic nie trzeba wierci,wszystko jest na tasme klejaca i przednie kolo na spinke.Otwor pod nia jest bo demontuje sie stary kawalek listwy z przedniego blotnika.

Dzięki bardzo za tą odpowiedź!
Będę miał wóz w kolorze Lava Blue więc listwy na nadkolach powinny ładnie uzupełniać sylwetkę.

coulomb
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2021, 23:35
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI

Re: Nakładki na nadkola.

Post autor: coulomb »

Wiesiek pisze: 13 paź 2021, 12:21 Witam.Zakladalem i dodatkowo malowalem.Nic nie trzeba wierci,wszystko jest na tasme klejaca i przednie kolo na spinke.Otwor pod nia jest bo demontuje sie stary kawalek listwy z przedniego blotnika.
Czy te nakładki nachodzą od spodu do wnętrza nadkola, sprawiając, że zakrywają i chronią metalową krawędź nadkola?

Wiesiek
Posty: 34
Rejestracja: 30 kwie 2018, 8:27
Samochód: Skoda Karoq 2.0 TSI

Re: Nakładki na nadkola.

Post autor: Wiesiek »

Tak.Nachodza i zakrywaja krawedz blotnika.

ODPOWIEDZ