Zawieszanie się Infotainmenta

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
abedul
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:40
Samochód: 2.0 TDI 4x4

Re: Zawieszanie się Infotainmenta

Post autor: abedul »

Ten chinski box daje tyle ze nie musze podlaczac kabla. Nie wiem jak to jest z AA - bo tego nie uzywam.

Problem nie byl/jest zwiazany z wyjsciem poza zasieg, raczej z calym systemem. Dzieje sie zwykle przy ponownym odpaleniu auta po trasie (krotszej lub dluzszej) i calkowicie niereguralnie. Poza tym ten box uzywa BT tylko do nawiazania polaczenia i przechodzi od razu na lacznosc wifi.

Dalej zdarzaja sie zawiasy ale bardzo sporadycznie. Na kablu bylo zdecydowanie gorzej.


Sa dwie opcje gdy sie powiesi. Albo telefon jest podlaczony do boxa (box reaguje a radio nie) albo sie nie podlacza do boxa



Sponsor

Re: Zawieszanie się Infotainmenta

Sponsor


MichG
Posty: 44
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:40
Samochód: Skoda Karoq 1.5 150 KM DSG 2020

Re: Zawieszanie się Infotainmenta

Post autor: MichG »

Cześć.
Nie zgłębiam dalej problemu, bo ASO wykonało update w maju, i jest dalej tak samo.
Nie chcą słuchać, a po gwarancji życzą sobie jakieś chore stawki za próbę naprawy. Później mają walczyć za darmo, ale im nie wierzę.
Jednak najbardziej mnie irytuje, że infotainment nie zapamiętuje hasła do hotspotu wifi. Nie wiem dlaczego, ale rozłącza połączenie po kilku minutach i już nie można nawiązać go ponownie. Z tym to już nie potrafią sobie poradzić od początku, jak posiadam skodę.
Niestety, systemy te są niedopracowane w Skodzie i nawet nie mają serwisy pomysłu, co z tym problemem zrobić.

ODPOWIEDZ