Ładowarka indukcyjna

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
PrzemasCeli
Posty: 78
Rejestracja: 09 wrz 2022, 8:10
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI DSG

Ładowarka indukcyjna

Post autor: PrzemasCeli »

Witam,
mam pytanie do posiadaczy ładowarek indukcyjnych z pakietu Skody. Czy u Was też tak grzeje telefon ??
U mnie nie dość że grzeje, to jeszcze co jakiś czas się rozłącza (pewnie powód to przegrzanie) i ma problem z utrzymaniem poziomu naładowania baterii. Mój telefon to Samsung Galaxy S21 FE.
Wie ktoś z jaką maksymalną mocą ładuje ta ładowarka ??
Ostatnio zmieniony 21 maja 2023, 11:52 przez PrzemasCeli, łącznie zmieniany 1 raz.



Sponsor

Ładowarka indukcyjna

Sponsor


abedul
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:40
Samochód: 2.0 TDI 4x4

Re: Ładowarka indukcyjna

Post autor: abedul »

Tak i tak a prz tym „srajfon“ informuje ze sie przegrzal i wroci do ladowania jak sie ochlodzi. Gdzies widzialem ze jakies auta maja chlodzine ladiwarki indukcyjna, szkoda ze nie ma u nas

Awatar użytkownika
React
Posty: 52
Rejestracja: 21 mar 2023, 10:34
Lokalizacja: Luboń
Samochód: KAROQQ 2.0 TSI

Re: Ładowarka indukcyjna

Post autor: React »

Info o przegrzaniu jeszcze nie mialem, ale dosc problematyczne jest odpowiednie ulozenie, aby zaczac ladowanie.
Mam obudowe na iPhonie, wiec poprobuje jeszcze bez niej, moze bedzie lepiej?

PrzemasCeli
Posty: 78
Rejestracja: 09 wrz 2022, 8:10
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Ładowarka indukcyjna

Post autor: PrzemasCeli »

W nowym Kodiaqu ładowarka indukcyjna jest już chłodzona. Szkoda że prędzej na to nie wpadli :(
Ostatnio zmieniony 21 lut 2024, 13:51 przez PrzemasCeli, łącznie zmieniany 2 razy.

nivar
Posty: 26
Rejestracja: 03 mar 2023, 14:58
Samochód: Karoq 2.0TSI

Re: Ładowarka indukcyjna

Post autor: nivar »

PrzemasCeli pisze: 15 paź 2023, 10:17 W nowym Karoqu ładowarka indukcyjna jest już chłodzona. Szkoda że prędzej na to nie wpadli :(
Naprawdę? Sprawdzę latem :) W tej chwili ładowanie dłużej niż godzinę powoduje przegrzanie iPhone...

PrzemasCeli
Posty: 78
Rejestracja: 09 wrz 2022, 8:10
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: Ładowarka indukcyjna

Post autor: PrzemasCeli »

nivar pisze: 19 lut 2024, 10:42
PrzemasCeli pisze: 15 paź 2023, 10:17 W nowym Karoqu ładowarka indukcyjna jest już chłodzona. Szkoda że prędzej na to nie wpadli :(
Naprawdę? Sprawdzę latem :) W tej chwili ładowanie dłużej niż godzinę powoduje przegrzanie iPhone...

Sorki chodziło o nowego Kodiaqa

Juras
Posty: 32
Rejestracja: 16 lis 2023, 15:34
Samochód: Skoda Karoq 2.0 TSI 4x4

Re: Ładowarka indukcyjna

Post autor: Juras »

Najgorsze jest to, że telefony z Magsafe (od iPhone 12 wzwyż) są problemy z ładowaniem i często rozłącza.

ODPOWIEDZ