2 telefony w Karoqu

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Piter271
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2023, 16:54
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 i Karoq 1.5 TSI

2 telefony w Karoqu

Post autor: Piter271 »

Witam serdecznie ! Jako zadowolony posiadacz Kodiaqa 2021 , postanowiłem sprawić żonie autko no i zaistniał właśnie używany Karoq 2019 1.5 TSI . Ponieważ w Kodiaku mam setup złozony z 2 telefonów : samsung A32 podpiety na kablu do USB-C służy jako nawigacja po AA oraz iphone jako telefon do rozmów. Działa to super i chciałem to skopiowac do rzeczonego Karoqa. I tu pojawia się problem, bo o ile da sie dodac 2 telefony po BT, to włączenie jednego z nich kablem do gniazda USB i odpalenie AA powoduje, że drugi wypada z połączenia BT. Kombinowałem na różne sposoby ale bez rezultatu. Jeśli AA po kablu ( autko nie ma bezprzewodowego połączenia), to tylko 1 telefon. Jeśli 2 lub wiecej, to bez AA. Jakies rady z waszej strony ?



Sponsor

2 telefony w Karoqu

Sponsor


Piter271
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2023, 16:54
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 i Karoq 1.5 TSI

Re: 2 telefony w Karoqu

Post autor: Piter271 »

Znalazłem w dokumentacji ograniczenie: jeśli podłącza sie AA to inne telefony, jeśli były podłączone po BT zostają odłączone. Bez sensu.Zamykam wątek.

PrzemasCeli
Posty: 78
Rejestracja: 09 wrz 2022, 8:10
Samochód: Karoq Style 1.5 TSI DSG

Re: 2 telefony w Karoqu

Post autor: PrzemasCeli »

Raczej tak nie jest. Ja mam podłączone 2 telefony. Mój prywatny przez BT(lub kabel zależy jaka trasa) i AA, do tego firmowy przez BT. Wszystko działa jak należy.

abedul
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2021, 10:40
Samochód: 2.0 TDI 4x4

Re: 2 telefony w Karoqu

Post autor: abedul »

Moze wylacz BT w tym co masz po kablu podlaczony?

ODPOWIEDZ