ZTE Smart Car VM6200S pod OBD

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
Lucien
Posty: 180
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: VW Tiguan 2.0 TSI 4x4 190KM

Re: ZTE Smart Car VM6200S pod OBD

Post autor: Lucien »


Hetman72 pisze:
Lucien pisze: 25 lut 2019, 11:50 Urządzenie działa bez zarzutu jeśli chodzi o to na czym najbardziej mi zależy czyli WiFi w samochodzie. Poprawnie podaje lokalizację samochodu oraz prędkość. Natomiast jeżeli chodzi o zużycie paliwa są to dane nie pokrywające się z komputerem samochodu. Na przykład komputer pokładowy podał średnie spalanie na trasie 140 km na poziomie 5,3 a urządzenie podało 9,5 l/100.
Może trzeba ustawić przelicznik spalanego paliwa.
Nie znalazłem nic takiego w ustawieniach. Przy krótkiej jeździe potrafi pokazać spalanie na poziomie 39l / 100 km. Będę dzwonił do t mobile w tej sprawie.



Sponsor

Re: ZTE Smart Car VM6200S pod OBD

Sponsor


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: ZTE Smart Car VM6200S pod OBD

Post autor: Shadoon »

Lucien pisze:
Shadoon pisze:Czy da radę wrzucić zdjęcie? Jestem ciekaw, jak to urządzenie wygląda podłączone w Karoqu. Czy bardzo wystaje obudowa?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wystaje zdecydowanie. Obrazek
Obrazek
Ale jak podczas jazdy i wsiadaniu, wysiadaniu nie przeszkadza to niech sobie wystaje ;-)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: ZTE Smart Car VM6200S pod OBD

Post autor: Shadoon »

Czy sprawdza się urządzenie na dłuższą metę? Spalanie pokazuje już urealnione? Warto to zainstalowac?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Lucien
Posty: 180
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:12
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: VW Tiguan 2.0 TSI 4x4 190KM

Re: ZTE Smart Car VM6200S pod OBD

Post autor: Lucien »

I jeszcze jedno. Urządzenie wysyła komunikaty, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości a tak naprawdę nic nie mówią. Na przykład gdy wchodzę do samochodu i nie odjeżdżam dostaje komunikat o nieprawidłowości. W ten sposób się można do nich przyzwyczaić i gdy naprawdę ktoś buchnie samochód nie zwrócę na to uwagi.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: ZTE Smart Car VM6200S pod OBD

Post autor: Shadoon »

Korzystam jednak z E8372h od Huawei i krótkiego kabelka kątowego. Włącza się ten modem LTE samodzielnie z USB po starcie i wyłącza po zgaszeniu auta, a pokrywę schowka mogę zamknąć (nie widać, że tam jest). Polecam, sprawnie i niezawodnie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ