Kamera cofania i kamera z przodu (przy lusterku wewnętrznym) jako rejestrator...

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
ArturO.
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2018, 0:55

Kamera cofania i kamera z przodu (przy lusterku wewnętrznym) jako rejestrator...

Post autor: ArturO. »

Czy ktoś z Was spotkał się z możliwością zainstalowania dodatkowej aplikacji (na komputer samochodu), która wykorzystywałaby kamerę cofania i/lub kamerę zamontowaną z przodu (przy lusterku wewnętrznym) + kartę pamięci SD - jako rejestrator jazdy ? To wydaje się technicznie proste do zrobienia i trochę mnie dziwi, że nie ma nawet takiej opcji do wyboru przy konfigurowaniu auta... Może ktoś wie jak to zrobić ?
Kupowanie dodatkowej kamery (rejestratora) do auta, w którym są już co najmniej 2 inne - wydaje się bez sensu...



Sponsor

Kamera cofania i kamera z przodu (przy lusterku wewnętrznym) jako rejestrator...

Sponsor


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Kamera cofania i kamera z przodu (przy lusterku wewnętrznym) jako rejestrator...

Post autor: Shadoon »

Nie sądzę, aby się dało to w prosty sposób zrobić. Ale dla amatora dłubania jest wyzwanie ;-)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Kamera cofania i kamera z przodu (przy lusterku wewnętrznym) jako rejestrator...

Post autor: root »

Podobno magicy w Rosji podchodzili do tematu i kamera w lusterku jest zdecydowanie nieadekwatna. Nie wiem jak z kamerą cofania.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Kamera cofania i kamera z przodu (przy lusterku wewnętrznym) jako rejestrator...

Post autor: root »

Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

ODPOWIEDZ