Android Auto

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
Sewerti
Posty: 79
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:02
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi (manual)

Re: Android Auto

Post autor: Sewerti »

Mam pytanie
Niedawno aplikacja Google maps miała aktualizacje
Czyli w dolnym lewym rogu jest podawana prędkość są informacje o patrolach pomiaru prędkości, o fotoradarach, komunikaty głosowe
Po podłączeniu smart linka androit auto nie widzi tych nowinek.
Czy coś trzeba ustawić, proszę o pomoc.



Sponsor

Re: Android Auto

Sponsor


fid
Posty: 22
Rejestracja: 31 sie 2018, 14:25
Lokalizacja: Wiedeń
Samochód: Subaru XV II 2.0

Re: Android Auto

Post autor: fid »

Lucien pisze: 09 sie 2018, 12:43 Natomiast nie działa mi telefon. Nie mogę wybrać połączenia; ani z Android auto ani z aplikacji Skody. Połączenie się zawiesza. Dopiero po odpięciu kabla, połączenie jest wybierane.
Czy ktoś wie o co chodzi?
A masz telefon DualSIM? I wybane, by pytał o kartę z której ma zadzwonić przed wykonaniem połączenia? Jeśli tak, to masz rozwiązanie problemu - dialer AA/samochodu nie ma wsparcia dla DS. Musisz wybrać, by domyślnie dzwoniło z jednej karty.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Android Auto

Post autor: Shadoon »

Pytanie o pełny 1:1 na postoju przez mirrorlink. Wciąż nie potrafię ogarnąć z moim Samsungiem A5, Działa dobrze pod AA Floating Apps, ale chciałbym 1:1 na postoju, żebym odpalił pozostałe apki z tel. Wiem, ze się da ale nie potrafię. Może wymagany jest root tel.? Komuś działa pełny 1:1 (wszystkie apki z androida)?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


TarchoL
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 13:53
Samochód: Skoda Karoq, STYLE 1.5TSI DSG

Re: Android Auto

Post autor: TarchoL »

Panowie, męczę się i nie mogę wyświetlić Yanosika na ekranie w samochodzie. Komuś się udało? Telefon połączony przez Android Auto

PauLkr
Posty: 110
Rejestracja: 27 mar 2018, 15:08
Samochód: Skoda Karoq 1.5 DSG

Re: Android Auto

Post autor: PauLkr »

TarchoL pisze:Panowie, męczę się i nie mogę wyświetlić Yanosika na ekranie w samochodzie. Komuś się udało? Telefon połączony przez Android Auto
W Android Auto nie da rady. W mirror link mozna miec ikonkę pływającą tylko w tym trybie nie ma dobrej nawigacji. Mozna tez zrootwac tel i powalczyc z 1:1. Generalnie w obu trybach masz tylko wybrane dozwolone aplikacje z limitowanymi funkcjami.

batman_xp1
Posty: 154
Rejestracja: 22 sty 2018, 18:10
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI, Style

Re: Android Auto

Post autor: batman_xp1 »

Spróbuj ustawić android auto w tryb programisty i zaznacz nieznane źródła.

ekim
Posty: 42
Rejestracja: 11 lis 2018, 14:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq 2.0TDI 190KM 4x4 DSG

Re: Android Auto

Post autor: ekim »

Ktoś wyświetlił w jakiejś konfiguracji ekran telefonu na ekranie auta?

AA kapryśne - 2 takie same tel, wersje softu, kabel itp - z jednym działa z drugim nie

Zygmunt
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2019, 19:03
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Re: Android Auto

Post autor: Zygmunt »

Stara wersja Android Auto przestała współpracować, a aktualizację blokował telefon (brak opcji na nasz kraj). Pobrałem najnowszą wersję z APKMirror, uwaga - jeśli pomyli się wersję architektury procka to nie da się zainstalować. Telefon Samsung J7 (wcześniej nieznane źródła) w Android 8.1 użyłem ustawienia/aplikacje/.../dostęp specjalny/zainstaluj nieznane aplikacje/chrome - ustawiłem na dozwolone do instalacji. Śmiga. Pozdrawiam

NoAndy
Posty: 43
Rejestracja: 14 lut 2019, 9:46
Samochód: Karoq 1.5 TSI 6M style + comfort

Re: Android Auto

Post autor: NoAndy »

AndroidAuto można w PL pobrać ze sklepu konkurencyjnego dla Google Play który działa u nas i można z niego pobierać aktualizacje - jest to sklep APTOIDE korzystałem wszystko ok i legalnie

ekim
Posty: 42
Rejestracja: 11 lis 2018, 14:58
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq 2.0TDI 190KM 4x4 DSG

Re: Android Auto

Post autor: ekim »

NoAndy pisze: 14 lip 2019, 17:33 AndroidAuto można w PL pobrać ze sklepu konkurencyjnego dla Google Play który działa u nas i można z niego pobierać aktualizacje - jest to sklep APTOIDE korzystałem wszystko ok i legalnie
Że stwierdzeniem "legalnie" to bym nie szalał ;)

ODPOWIEDZ