Navi online

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Navi online

Post autor: Andrew1962 »

Panowie pomóżcie bo nie mogę rozkminić co się wydarzyło z moim Amundsenem i możliwością korzystania z Navi online. A więc udostępniam hotspot WLAN, auto łączy się z nim ale NAVI jest zablokowana? Mimo, że wprowadzam moje cele online dalej świeci na czerwono. Kiedyś było zielono.Macie może Koledzy jakiś pomysł co może być nie tak? Hotspot udostępniam poprzez Motorolę g7. Zdjęcia dla zobrazowania. Pozdro i liczę na pomoc.ObrazekObrazek

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka


Ostatnio zmieniony 07 wrz 2019, 12:54 przez Andrew1962, łącznie zmieniany 1 raz.



Sponsor

Navi online

Sponsor


c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Navi online

Post autor: c#Hunter »

Jak widzisz i jesteś pewien że navi się łączy z hotspotem to zrestartuj radio. Trzymaj wciśniętą gałkę power aż się pojawi logo Skoda. Trzeba tak ponad 30s trzymać. Musi pomóc chyba że sama usługa od skody nie działa.

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Navi online

Post autor: Andrew1962 »

Próbowałem wcześniej bez skutku :(

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka


JareK77
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2019, 9:39
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4

Re: Navi online

Post autor: JareK77 »

Patrzyłeś na 15 stronę Instrukcji "Zarządzanie usługami online"?

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Navi online

Post autor: Andrew1962 »

JareK77 pisze: 09 wrz 2019, 15:55 Patrzyłeś na 15 stronę Instrukcji "Zarządzanie usługami online"?
Ale mnie nie chodzi o usługi online a o możliwość korzystania z NAVI online. Tak miałem przedtem, że ten glob ziemski był w kolorze zielonym a teraz jest czerwony i w dodatku z kluczykiem a nic nie robiłem w międzyczasie z ustawieniami NAVI. No chyba, że aktualizacja map do najnowszej dostępnej wersji ma na to wpływ? Będę musiał jutro sprawdzić czy czasem się jakiś tryb prywatny nie włączył?
Ale dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam
PS.
Panowie, którzy aktualizowali wersję NAVI możecie powiedzieć czy u Was wszystko hula jak należy?

JareK77
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2019, 9:39
Samochód: Karoq Sportline 2.0 TSI, DSG, 4x4

Re: Navi online

Post autor: JareK77 »

Ten kluczyk właśnie oznacza, że masz jakąś usługę on-line wyłączona. A dopóki globus nie jest zielony, to usługi online nie działają. Tak przynajmniej instrukcja mówi:
Usługi lokalizacyjne są ograniczone lub wyłączone. Szczegółowe informacje o usługach online można wyświetlić » strona 15, Wyświetlanie zarządzania usługami.

Obstawiam, że to chodzi o to:
Włączanie / wyłączanie usług „Infotainment Online“›Wybrać pole czujnikowe , a następnie przycisk funkcyjny  → !Online set-tings → Zarządzanie usługami → Infotainment Online.

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Navi online

Post autor: Andrew1962 »

OK problem rozwiązany :) Rzeczywiście coś lub ktoś poprzestawiał mi ustawienia bo włączony był "tryb prywatny". Po wyłączeniu wszystko wróciło do normy i hula jak należy.
@JareK77
Jeszcze raz dzięki za wskazówki :)


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Navi online

Post autor: Andrew1962 »

Panowie i Panie, znów mam problem Obrazek
Co się znów dzieje, że nie mogę udostępnić hot spotu autu???
Wszystko powinno być jak należy i nie mogą się połączyć? Już kiedyś było podobnie ale wówczas był włączony "tryb prywatny" a aktualnie jest "online" a mimo wszystko coś nie pozwala na skomunikowanie. Mój telefon to ta Motorola g7.
Macie może jakieś pomysły jak je skomunikować? Będę wdzięczny ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Navi online

Post autor: Andrew1962 »

I jak nikt mi nie pomoże? Wszystko robię zgodnie z IO ale niestety połączyć tych dwóch urządzeń za Chiny nie mogę. Już zmieniałem nazwę i hasło i też nie pomaga. Jest ktoś sprytniejszy na Forum w te IT klocki?

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Navi online

Post autor: Andrew1962 »

No więc tak. Dziś po restarcie systemu i smartfona udało je się w końcu na ustawieniach ręcznych skomunikować (fot.1) :) ale.... nawigacja nie chce wejść w tryb online (fot.2). Co może być przyczyną?ObrazekObrazek

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ