Odtwarzacz CD w Karoq

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
MusiCManiaC

Re: Odtwarzacz CD w Karoq

Post autor: MusiCManiaC »

Dobrze piszesz "plastikowy subwoofer" widząc go po raz pierwszy mowię - wow , skoda zaszalała subwoofer w kole ,nowa technologia, ale po powrocie do domu i spojrzeniu na mojego suba z kina domowego, myslę sobie , przecież budowa woofera to zupełnie inna bajka musi być skrzynia drewniana duży głosnik,wzmacniacz itp. a w skodzie mam kawałek plastiku wsadzony w koło dojazdowe.

PS.Jeszcze kilka dni na forum i okaże się że wszystkie bajery które wyceniłem w moim potencjalnie kupowanym modelu okażą się zbędne i zaoszczędzę kilka tysięcy :) :)



Sponsor

Re: Odtwarzacz CD w Karoq

Sponsor


Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Odtwarzacz CD w Karoq

Post autor: Kraq »

Nigdy nie wierz reklamowym sloganom. Zanim coś kupisz najlepiej sam to wypróbuj.

drwredman
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2018, 16:15

Re: Odtwarzacz CD w Karoq

Post autor: drwredman »

Żona ma służbowego Kodiaq z systemem Canton i w mojej ocenie gra to słabo. Tryby Rock, Pop... i cały ten surround można sobie spokojnie odpuścić. A Subwoofer jest więc gra, ale jakość basu jest strasznie sucha i punktowa. W mojej RAVce III i wcześniej w Accordzie standardowe głośniki grały duuuużo lepiej. Octavia II gen. ze standardowymi głośnikami też szału nie robiła.
W Kodiaq pozostaje tylko ustawić dźwięk pod siebie i zapomnieć o temacie, ale system Canton na pewno można sobie odpuścić.

Ale podoba mi się to, że można wzmocnić dźwięk rozmów pasażerów z przodu aby ci z tyłu dobrze słyszeli. Bardzo fajna funkcja. Nie trzeba odwracać głowy lub podnosić głosu.
Podoba mi się też możliwość odtwarzania różnych formatów z USB. Wpiąłem na stałe mały pendrive z ulubionymi płytami i basta. :)

M a r c i n
Posty: 186
Rejestracja: 21 lut 2018, 13:44
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04', Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Odtwarzacz CD w Karoq

Post autor: M a r c i n »

Dawniej można było podpinać odtwarzacz CD pod AUX w większości Skód. Teraz wycofano złącze AUX. A po USB, wydaje mi się, że będą duże straty więc 1000kb/s pójdzie w krzaki.
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

ODPOWIEDZ