Kolejna czarnulka na forum :)

Regulamin forum
To jest miejsce do prezentacji Waszych samochodów!

Obowiązuje tylko jedna reguła: proszę o zamieszczenie przynajmniej jednego zdjęcia samochodu. Tematy bez zdjęć będą monitorowane przez moderatorów a ostatecznie usuwane.
michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: michjed »

Odebrana prawie półtora tygodnia temu, kilkakrotnie myta, już delikatnie poprzecierana przez nieuważnych, złych ludzi, powleczona ceramiką .......ONA czarna SKODA KAROQ
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

Sponsor

Kolejna czarnulka na forum :)

Sponsor


Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: Kraq »

Gratuluję. Szerokości. I jak najmniej złych ludzi na swojej drodze.

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: marcin »

Wrzuć kilka fot ze środka :-)

Livologen
Posty: 18
Rejestracja: 07 wrz 2018, 12:17
Samochód: Skoda Karoq

Re: Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: Livologen »

Gratuluję świetny samochód, naprawdę pięknie się prezentuje.

WiMa
Posty: 13
Rejestracja: 21 gru 2018, 22:25
Samochód: Skoda Karoq 1.6 TDI SCR black magic

Re: Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: WiMa »

Zamówiłem takiego samego black magic, bo spodobał się bardzo mojej żonie. Przekonała mnie co do takiego właśnie wyboru.
Gratuluję i pozdrawiam.
WM

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: michjed »

WiMa pisze:Zamówiłem takiego samego black magic, bo spodobał się bardzo mojej żonie. Przekonała mnie co do takiego właśnie wyboru.
Gratuluję i pozdrawiam.
WM
To możesz już dziękować żonie za to, że :
- Raz w tygodniu będziesz odwiedzać myjnie albo częściej.
- będziesz znał wszystkie myjnie w okolicy, znał ich charakterystyki i będziesz wiedział po której myjni nie zostają ślady.
- będziesz wiedział, że nie ma myjni, po której nie zostają ślady.
- jeśli nigdy nie suszyłeś samochodu po myciu ....to zaczniesz. Celowo użyłem słowa suszyłeś a nie wycierałeś.
- dowiesz się, że mycie czarnego samochodu na myjni bezdotykowej nie ma sensu, i tak widać brud.
Zaczniesz się zastanawiać, że skoro kolor wybrała żona to dlaczego ona do cholery nie jeździ na myjnie.
Ehhh fatalny kolor do utrzymana go w takim stanie żeby był zawsze tak piękny jak w salonie Obrazek.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

WiMa
Posty: 13
Rejestracja: 21 gru 2018, 22:25
Samochód: Skoda Karoq 1.6 TDI SCR black magic

Re: Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: WiMa »

michjed jak będzie tak jak piszesz to żona będzie myła (oczywiście żart). Żona jeździ białym Nissanem JUKE i biały jest o tyle lepszy, że z daleka nie widać zacieków po myjni, ale szybciej się "ściemnia" po przejechaniu po mokrym asfalcie.
Z dotychczas eksploatowanych kolorów najlepiej maskował się srebrny metalic.

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: michjed »

WiMa pisze:michjed jak będzie tak jak piszesz to żona będzie myła (oczywiście żart). Żona jeździ białym Nissanem JUKE i biały jest o tyle lepszy, że z daleka nie widać zacieków po myjni, ale szybciej się "ściemnia" po przejechaniu po mokrym asfalcie.
Z dotychczas eksploatowanych kolorów najlepiej maskował się srebrny metalic.
Do tej pory tylko srebrne bezobsługowe, a teraz czarny bo ładny Obrazek uwierz ten kolor to masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

WiMa
Posty: 13
Rejestracja: 21 gru 2018, 22:25
Samochód: Skoda Karoq 1.6 TDI SCR black magic

Re: Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: WiMa »

Miałem kiedyś granatowe VW Polo i nie było tak źle z zaciekami. Napiszę coś na ten temat po pierwszym myciu black magic'a.

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Kolejna czarnulka na forum :)

Post autor: michjed »

WiMa pisze:Miałem kiedyś granatowe VW Polo i nie było tak źle z zaciekami. Napiszę coś na ten temat po pierwszym myciu black magic'a.
Zacieki to pół biedy, gorzej ze śladami po wyschniętych kroplach wody i to poważnie. Kiedyś lakiery były bardziej twarde, teraz są miękkie bardziej podatne na tarcie, rysowanie, łatwiej tworzą się wżery a te są mocno widoczne ma czarnym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

ODPOWIEDZ