Czerwony Kurak

Regulamin forum
To jest miejsce do prezentacji Waszych samochodów!

Obowiązuje tylko jedna reguła: proszę o zamieszczenie przynajmniej jednego zdjęcia samochodu. Tematy bez zdjęć będą monitorowane przez moderatorów a ostatecznie usuwane.
hygge
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2018, 14:00

Re: Czerwony Kurak

Post autor: hygge »

Z racji braku dzieci i futrzaków z tapicerka nie ma najmniejszego problemu i zdecydowanie polecam. Moim zdaniem bardzo fajnie wygląda jasne wnętrze z ciemną podsufitką. Co do DSG to nie mam większych zastrzeżeń poza jednym - trzeba się było nauczyć ruszać bo ma tendencję do zrywania przyczepności przy starcie :)



Sponsor

Re: Czerwony Kurak

Sponsor


Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czerwony Kurak

Post autor: Shadoon »

hygge pisze:Z racji braku dzieci i futrzaków z tapicerka nie ma najmniejszego problemu i zdecydowanie polecam. Moim zdaniem bardzo fajnie wygląda jasne wnętrze z ciemną podsufitką. Co do DSG to nie mam większych zastrzeżeń poza jednym - trzeba się było nauczyć ruszać bo ma tendencję do zrywania przyczepności przy starcie :)
Dzięki. Ponoć jest już w ASO nowy soft, może pomoże na te "zrywanie asfaltu". Szerokości!

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


hygge
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2018, 14:00

Re: Czerwony Kurak

Post autor: hygge »

Dzwoniłem do ASO dwa lub trzy dni temu umówić się w sprawie "piszczacej" kierownicy i przez telefon pani poinformowała że na razie nie ma zaplanowanych żadnych akcji dla mojego auta.

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Czerwony Kurak

Post autor: Shadoon »

hygge pisze:Dzwoniłem do ASO dwa lub trzy dni temu umówić się w sprawie "piszczacej" kierownicy i przez telefon pani poinformowała że na razie nie ma zaplanowanych żadnych akcji dla mojego auta.
Może na miejscu jak będziesz i wspomnisz o nowej wersji softu do ecu to wgrają. Z tego co czytałem aso w PL dostało je w tym tygodniu. Piszczy kierownica?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Czerwony Kurak

Post autor: Andrew1962 »

hygge pisze: 12 kwie 2019, 18:53 Z racji braku dzieci i futrzaków z tapicerka nie ma najmniejszego problemu i zdecydowanie polecam. Moim zdaniem bardzo fajnie wygląda jasne wnętrze z ciemną podsufitką. Co do DSG to nie mam większych zastrzeżeń poza jednym - trzeba się było nauczyć ruszać bo ma tendencję do zrywania przyczepności przy starcie :)
Miałem też jasną tapicerkę w swojej Insignii (patrz zdjęcie) i póki była w miarę nowa, powiedzmy do ok. 3 lat to było OK ale z czasem zaczynała zmieniać swój kolor także szamponu coraz częściej musiałem używać. Szczególnie wrażliwa jest na jeansy, również te markowe ;) Więc proponuję dobrą radę podłóż coś pod siedzenie jak nie chcesz za często jej czyścić :D A lakier nadwozia super tylko, że nie w moim guście :mrgreen:
Pozdrawiam

Obrazek

hygge
Posty: 76
Rejestracja: 15 sty 2018, 14:00

Re: Czerwony Kurak

Post autor: hygge »

Shadoon pisze: 12 kwie 2019, 19:01
hygge pisze:Dzwoniłem do ASO dwa lub trzy dni temu umówić się w sprawie "piszczacej" kierownicy i przez telefon pani poinformowała że na razie nie ma zaplanowanych żadnych akcji dla mojego auta.
Może na miejscu jak będziesz i wspomnisz o nowej wersji softu do ecu to wgrają. Z tego co czytałem aso w PL dostało je w tym tygodniu. Piszczy kierownica?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Kierownica ostatnio zaczęła dziwnie skrzypiec/piszczeć w momencie wykonania pełnego obrotu a prawo lub lewo i powiem szczerze że przy manewrowaniu mnie to bardzo irytuje. Dodatkowo zaczęła się odzywać półka z tylu bagazniku więc poproszę żeby rzucili okiem, bo wcześniej nie było z nią najmniejszego problemu podczas jazdy.

Erevan
Posty: 12
Rejestracja: 29 gru 2018, 20:11
Samochód: Skoda Karoq 1.5 TSI 4x4

Re: Czerwony Kurak

Post autor: Erevan »

hygge pisze:
Shadoon pisze: 12 kwie 2019, 19:01
hygge pisze:Dzwoniłem do ASO dwa lub trzy dni temu umówić się w sprawie "piszczacej" kierownicy i przez telefon pani poinformowała że na razie nie ma zaplanowanych żadnych akcji dla mojego auta.
Może na miejscu jak będziesz i wspomnisz o nowej wersji softu do ecu to wgrają. Z tego co czytałem aso w PL dostało je w tym tygodniu. Piszczy kierownica?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Kierownica ostatnio zaczęła dziwnie skrzypiec/piszczeć w momencie wykonania pełnego obrotu a prawo lub lewo i powiem szczerze że przy manewrowaniu mnie to bardzo irytuje. Dodatkowo zaczęła się odzywać półka z tylu bagazniku więc poproszę żeby rzucili okiem, bo wcześniej nie było z nią najmniejszego problemu podczas jazdy.
Miałem coś takiego w Peugeot, okazało się, że końcówka drążka kierowniczego miała fabrycznie za sucho. 20 minut i było po temacie.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka


Zarzyk
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2021, 15:21
Samochód: Karoq 1.5 Tsi

Re: Czerwony Kurak

Post autor: Zarzyk »

Fajna fura, jasne wnętrze robi robotę jak dla mnie. Czerwony kolorek pasuje do tej buty.
Szerokości i bezawaryjnosci.

ODPOWIEDZ