Szary Steel Niemetalizowany

Regulamin forum
To jest miejsce do prezentacji Waszych samochodów!

Obowiązuje tylko jedna reguła: proszę o zamieszczenie przynajmniej jednego zdjęcia samochodu. Tematy bez zdjęć będą monitorowane przez moderatorów a ostatecznie usuwane.
Awatar użytkownika
Sewerti
Posty: 79
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:02
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi (manual)

Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Sewerti »

A to moje autko, odebrane 17go maja
Kolor, który mi się bardzo podoba ale wzbudza kontrowersje wśród moich znajomych :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Sponsor

Szary Steel Niemetalizowany

Sponsor


mans
Posty: 544
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:19
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: mans »

Gratulacje niech służy bezawaryjnie :)
A co do tego koloru Ja osobiście też go nie trawię ale najważniejsze, że Tobie się podoba i tyle w temacie bo wiadomo każdy ma inny gust ;)

Shadoon
Posty: 659
Rejestracja: 05 paź 2018, 22:29
Samochód: Škoda Octavia 1.4 TSI manual

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Shadoon »

Ja na początku też byłem na nie, tak jak z tylnymi światłami w Karoqu, teraz i ten kolor i te światła uważam za dobry wybór Škody. Gratuluję i szerokości!

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Sewerti
Posty: 79
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:02
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi (manual)

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Sewerti »

Mans, Shadoon
Dzięki
I nawzajem niech służą bezawaryjnie :D

Awatar użytkownika
Andrew1962
Posty: 372
Rejestracja: 02 lis 2018, 9:41
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Andrew1962 »

Mój pierwszy wybór w zamówieniu był właśnie tym kolorem ale po jakimś czasie zmieniłem na szary quarz metal bo ten jednak wydał mi się za jasny. Jak wyżej, innym nie musi się podobać ważne, że Ty jesteś happy :D Szerokości i bezawaryjności życzę! PS. A co masz pod maską bo, że manual to widzę ;)

root
Administrator
Posty: 327
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:48
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: root »

Jest w profilu:
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Karoqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Awatar użytkownika
Sewerti
Posty: 79
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:02
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi (manual)

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Sewerti »

Andrew1962 pisze: 28 maja 2019, 12:25 Mój pierwszy wybór w zamówieniu był właśnie tym kolorem ale po jakimś czasie zmieniłem na szary quarz metal bo ten jednak wydał mi się za jasny. Jak wyżej, innym nie musi się podobać ważne, że Ty jesteś happy :D Szerokości i bezawaryjności życzę! PS. A co masz pod maską bo, że manual to widzę ;)
Dzięki Andrew1962
Powiem tak
Autko stoi sobie na podwórku, sąsiedzi z ulic obok przychodzą go oglądać z pytaniem jaki to kolor :D po 2 tygodniach widzę że przyciąga wzrok w sensie pozytywnym
Ale mówiąc krótko mi się podoba.
A propos silnika 1.6 Tdi mam przejechanych 800 km, te 115 koników daje rade, czuć ekonomię :D

Goska
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2019, 7:28
Samochód: Karoq 1.5TSI

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Goska »

Sewerti,

a możesz coś napisac o tym w kolorze w praktyce tzn. czy bardzo widać zabrudzenia i drobne zarysowania? 😀
Tez oczekukę na Karoqa w tym kolorze- moj wybór też wzbudził wiele kontrowersji w otoczeniu. Ostatnio ktoś nastraszył mnie że bardzo będzie widać na nim wszystkie zarysowania. Kolor mogę jeszcze zmienić więc proszę o radę.

Awatar użytkownika
Emilia3333
Posty: 36
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:12
Samochód: Skoda Karoq 4x4 Sportline

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Emilia3333 »

Goska pisze:Sewerti,

a możesz coś napisac o tym w kolorze w praktyce tzn. czy bardzo widać zabrudzenia i drobne zarysowania? Obrazek
Tez oczekukę na Karoqa w tym kolorze- moj wybór też wzbudził wiele kontrowersji w otoczeniu. Ostatnio ktoś nastraszył mnie że bardzo będzie widać na nim wszystkie zarysowania. Kolor mogę jeszcze zmienić więc proszę o radę.

O ryskach to ja słyszeć nie chce ;)

Jeśli chodzi o brud to tak,baaardzo się brudzi. Trudno się myje. Wyszukiwałam myjni z aktywna piana, bo domyć kurz i błoto to dramat. Mimo to nie zamieniłabym koloru :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Goska
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2019, 7:28
Samochód: Karoq 1.5TSI

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Goska »

Emilia3333 pisze: 19 gru 2019, 12:57
Goska pisze:Sewerti,

a możesz coś napisac o tym w kolorze w praktyce tzn. czy bardzo widać zabrudzenia i drobne zarysowania? Obrazek
Tez oczekukę na Karoqa w tym kolorze- moj wybór też wzbudził wiele kontrowersji w otoczeniu. Ostatnio ktoś nastraszył mnie że bardzo będzie widać na nim wszystkie zarysowania. Kolor mogę jeszcze zmienić więc proszę o radę.
O ryskach to ja słyszeć nie chce ;)

Jeśli chodzi o brud to tak,baaardzo się brudzi. Trudno się myje. Wyszukiwałam myjni z aktywna piana, bo domyć kurz i błoto to dramat. Mimo to nie zamieniłabym koloru :)

Tego sie właśnie obawiałam :)
Serce mówi żeby brać steel jednak rozum... :lol:

Panowie na myjni też mnie dziś przestrzegali przed tym lakierem. Podobno (niestety) jest bardziej podatny na zarysowania

ODPOWIEDZ