Szary Steel Niemetalizowany

Regulamin forum
To jest miejsce do prezentacji Waszych samochodów!

Obowiązuje tylko jedna reguła: proszę o zamieszczenie przynajmniej jednego zdjęcia samochodu. Tematy bez zdjęć będą monitorowane przez moderatorów a ostatecznie usuwane.
Awatar użytkownika
Emilia3333
Posty: 36
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:12
Samochód: Skoda Karoq 4x4 Sportline

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Emilia3333 »

Goska pisze:
Emilia3333 pisze: 19 gru 2019, 12:57
Goska pisze:Sewerti,

a możesz coś napisac o tym w kolorze w praktyce tzn. czy bardzo widać zabrudzenia i drobne zarysowania? Obrazek
Tez oczekukę na Karoqa w tym kolorze- moj wybór też wzbudził wiele kontrowersji w otoczeniu. Ostatnio ktoś nastraszył mnie że bardzo będzie widać na nim wszystkie zarysowania. Kolor mogę jeszcze zmienić więc proszę o radę.
O ryskach to ja słyszeć nie chce ;)

Jeśli chodzi o brud to tak,baaardzo się brudzi. Trudno się myje. Wyszukiwałam myjni z aktywna piana, bo domyć kurz i błoto to dramat. Mimo to nie zamieniłabym koloru :)

Tego sie właśnie obawiałam :)
Serce mówi żeby brać steel jednak rozum... :lol:

Panowie na myjni też mnie dziś przestrzegali przed tym lakierem. Podobno (niestety) jest bardziej podatny na zarysowania
Tak, ale Pan w lakierni twierdzi ze jest tańszy do lakierowania niż metalik wiec jest plus ;) Ja póki co parkuje tylko na miejscach ma których ryzyko „dostania” drzwiami jest zminimalizowane :p Oglądam lakier i póki co jest idealnie, bez rys ;) myje 2 razy w tyg, aby nie brudzić się o niego. Ja koloru bym nie zmieniła, wyglada pięknie :) - byle do lata Obrazek

A i jest jeszcze jedna rzecz z której bym nie zrezygnowała, nie wiem jak ty, ale ja nie mam garażu, parkuje na działce. W aucie mam webasto. Włączam 10min przed wyjściem z domu i szyby rozmrożone w środku cieplutko... mmm i jeszcze elektryczna klapa bagażnika.... ekstra sprawa. Gdybym miała wybierać oddałabym smartlinka i aktywne zegary dla tych dwóch rzeczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Sponsor

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Sponsor


Awatar użytkownika
Sewerti
Posty: 79
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:02
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi (manual)

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Sewerti »

Goska pisze: 19 gru 2019, 7:37 Sewerti,

a możesz coś napisac o tym w kolorze w praktyce tzn. czy bardzo widać zabrudzenia i drobne zarysowania? 😀
Tez oczekukę na Karoqa w tym kolorze- moj wybór też wzbudził wiele kontrowersji w otoczeniu. Ostatnio ktoś nastraszył mnie że bardzo będzie widać na nim wszystkie zarysowania. Kolor mogę jeszcze zmienić więc proszę o radę.
Przepraszam za chwilę nieobecności

Praca praca rodzina i święta
Mi też tak mówili ale zdecydowałem i wcale nie żałuję
Więc tak
Kolor super
Prosty w utrzymaniu, Ryska znika szybko Mialem ostatnio przypadek ryski na błotniku delikatna pasta polerujaca i po krzyku.
Niebrudzący tzn nie widać tak szybko brudu
No i co najważniejsze podoba się bardzo innym, jest nietypowy.
Jeżeli chodzi o mnie to bierz go Goska 👍🤗🤗🤗👍
Pozdrawiam serdecznie
Ps pokaż focie autka jak już go odbierzesz 👍

Awatar użytkownika
Sewerti
Posty: 79
Rejestracja: 12 maja 2019, 20:02
Samochód: Skoda Karoq 1.6 Tdi (manual)

Re: Szary Steel Niemetalizowany

Post autor: Sewerti »

Emilia3333 pisze: 19 gru 2019, 19:03
Goska pisze:
Emilia3333 pisze: 19 gru 2019, 12:57

O ryskach to ja słyszeć nie chce ;)

Jeśli chodzi o brud to tak,baaardzo się brudzi. Trudno się myje. Wyszukiwałam myjni z aktywna piana, bo domyć kurz i błoto to dramat. Mimo to nie zamieniłabym koloru :)

Tego sie właśnie obawiałam :)
Serce mówi żeby brać steel jednak rozum... :lol:

Panowie na myjni też mnie dziś przestrzegali przed tym lakierem. Podobno (niestety) jest bardziej podatny na zarysowania
Tak, ale Pan w lakierni twierdzi ze jest tańszy do lakierowania niż metalik wiec jest plus ;) Ja póki co parkuje tylko na miejscach ma których ryzyko „dostania” drzwiami jest zminimalizowane :p Oglądam lakier i póki co jest idealnie, bez rys ;) myje 2 razy w tyg, aby nie brudzić się o niego. Ja koloru bym nie zmieniła, wyglada pięknie :) - byle do lata Obrazek

A i jest jeszcze jedna rzecz z której bym nie zrezygnowała, nie wiem jak ty, ale ja nie mam garażu, parkuje na działce. W aucie mam webasto. Włączam 10min przed wyjściem z domu i szyby rozmrożone w środku cieplutko... mmm i jeszcze elektryczna klapa bagażnika.... ekstra sprawa. Gdybym miała wybierać oddałabym smartlinka i aktywne zegary dla tych dwóch rzeczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nic ująć nic dodać Emilia3333👍😀👏👏😀

ODPOWIEDZ