Brązowy Kurak

Regulamin forum
To jest miejsce do prezentacji Waszych samochodów!

Obowiązuje tylko jedna reguła: proszę o zamieszczenie przynajmniej jednego zdjęcia samochodu. Tematy bez zdjęć będą monitorowane przez moderatorów a ostatecznie usuwane.
elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Brązowy Kurak

Post autor: elektrod »

Kraq pisze: 09 lut 2018, 11:07 Elektrod, nie masz może zdjęcia w mocniejszym świetle, najlepiej słonecznym. Chciałbym sprawdzić czy ten brąz będzie jaśniejszy w mocnym słońcu (wiem, aktualnie ciężko o słońce).
Poniżej zdjęcie w lekkim słońcu. Boków nie robiłem bo przy tej pogodzie szare do połowy.

Obrazek

No i pierwsza wgniotka na drzwiach pasażera :evil: , sprawca nie znany, pewne gdzieś na parkingu ktoś za mocno otworzył swoje drzwi. Mam nadzieję, ze da się bezinwazyjnie wyciągnąć. Lakier w całości.

Obrazek



Sponsor

Re: Brązowy Kurak

Sponsor


marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Brązowy Kurak

Post autor: marcin »

@elektrod

Możesz wrzucić zdjęcie kluczyka?

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Brązowy Kurak

Post autor: elektrod »

Kluczyk jak kluczyk
Obrazek

Obrazek

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Brązowy Kurak

Post autor: marcin »

Wiem może głupie pytanie :-P

... , ale skoro i tak nie używamy kluczyka można założyć na niego jakieś etui, a te poniższe mi się nawet podoba i jest użyteczne.

Obrazek

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Brązowy Kurak

Post autor: elektrod »

Właśnie takie etui muszę kupić bo plastik kluczyka już jest porysowany, bo noszę go w kieszeni razem z kluczami metalowymi

marcin
Posty: 164
Rejestracja: 20 sty 2018, 4:07
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Karoq Style 1.5TSI 150KM

Re: Brązowy Kurak

Post autor: marcin »


elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Brązowy Kurak

Post autor: elektrod »

Kraq pisze: 09 lut 2018, 11:07 Elektrod, nie masz może zdjęcia w mocniejszym świetle, najlepiej słonecznym. Chciałbym sprawdzić czy ten brąz będzie jaśniejszy w mocnym słońcu (wiem, aktualnie ciężko o słońce).
Dzisiaj złożyło się, że byłem po myciu i było czyste niebo i ładne słońce. Ogólnie odbiór koloru jest od prawie czarnego do czekoladowego i to w zależności od kąta padania słońca, pory dnia itd. Żeby ten kolor czekoladowy z 2 ostatnich zdjęć zobaczyć to musi być mocne popołudniowe słońce i odpowiedni kąt patrzenia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Brązowy Kurak

Post autor: elektrod »

Dzisiaj dam kilka minusów Karoqowi, choć może niektóre mało istotne.
Rano przy -15 st. C podgrzewanie przedniej szyby nie dawało rady. Szron troszkę puścił przy dole szyby, a reszta nie rozmrozila się. Ogólnie jestem rozczarowany podgrzewaną przednią szybą. W niższych temperaturach działa, ale trwa to za długo. Nie tego oczekiwałem dopłacając za to.

Pojemność zbiornika paliwa mogłaby być nieco większa. Trochę mały zasięg na jednym tankowaniu co zmusza do częstego odwiedzania stacji paliw.

Przyciemnienie tylnych szyb mogłoby być troszkę większe.

Brxnit
Posty: 27
Rejestracja: 29 lis 2017, 14:32

Re: Brązowy Kurak

Post autor: Brxnit »

Jeśli chodzi o szybę to zgodzę się z tym że przy tak niskich temperaturach jak ostatnio rozmrażanie szyby trwa trochę dłużej, ale nie wiem czy nie jest to spowodowane tym żeby od razu za mocno nie podgrzać i żeby nie popękała szyba od naprężeń. Po około 1 - 2 minutach szyba jest ładnie rozmrożona.

Awatar użytkownika
NAIMAD71
Posty: 126
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:38
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Re: Brązowy Kurak

Post autor: NAIMAD71 »

Brxnit pisze: 28 lut 2018, 15:49 Jeśli chodzi o szybę to zgodzę się z tym że przy tak niskich temperaturach jak ostatnio rozmrażanie szyby trwa trochę dłużej, ale nie wiem czy nie jest to spowodowane tym żeby od razu za mocno nie podgrzać i żeby nie popękała szyba od naprężeń. Po około 1 - 2 minutach szyba jest ładnie rozmrożona.
Tak jest zgadzam się z tym ,prawda

ODPOWIEDZ