Brązowy Kurak

Regulamin forum
To jest miejsce do prezentacji Waszych samochodów!

Obowiązuje tylko jedna reguła: proszę o zamieszczenie przynajmniej jednego zdjęcia samochodu. Tematy bez zdjęć będą monitorowane przez moderatorów a ostatecznie usuwane.
Awatar użytkownika
SZOGI
Posty: 11
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:08

Re: Brązowy Kurak

Post autor: SZOGI »

Michał Oktaba pisze:Samochodzik fajna sprawa. Mam takiego od 22-01-2018r. tylko że białego. Fajnie się jeździ. Trochę pali , mi około 9 litrów. Przejechałem na razie około 800km wiec zobaczy jak się będzie sprawował za kilka miesięcy.
To dawaj foty i zakładaj temat.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Re: Brązowy Kurak

Sponsor


elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Brązowy Kurak

Post autor: elektrod »

Kraq pisze: 02 lut 2018, 9:15 Elektrod,
napisz, ile zapłaciłeś za ubezpieczenie (procent)- czy kupowałeś w salonie (jakaś zniżka, w cenie samochodu) czy indywidualnie poza salonem?

Interesuje mnie też jak oceniasz standardowe audio i głośniki. Robiłem odsłuch w salonie i dla mnie gra rewelacyjnie - wystarczająco głośno i klarownie.
OC, AC NNW, ZK - 2808 od kwoty 105154,47 (netto+50%VAT) wystawione przez leasing zewnętrzny

Dla mnie audio standardowe w zupełności wystarcza i dopłata do Cantona była zbyteczna. Dźwięk jest czysty, bez żadnych szumów i trzasków. W aucie słucham głównie radia i spotify

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Brązowy Kurak

Post autor: elektrod »

Phyphoos pisze: 02 lut 2018, 14:46 Elektrod a jakie masz odczucia z tych materiałowych foteli ?
Mi osobiście wzór i kolor szary materiału podoba się i pasuje do wnętrza, fotele wygodne, jakość wykonania ok. Co do trwałości materiału to się okaże po czasie. Pewnie skóra czy alcantara wygląda lepiej, ale to już każdy sam rozważy czy jest warte dopłaty

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Brązowy Kurak

Post autor: Kraq »

Na portalu motoryzacyjnym http://www.autogefuehl.de/2017/10/11/sk ... more-30969 Thomas Majchrzak mówi, że alcantara może być w lecie zbyt "gorąca", dlatego poleca wybrać fotele że standardową tkaniną. Bardzo lubię jego testy, bo są konkretne i rzeczowe.

Awatar użytkownika
SZOGI
Posty: 11
Rejestracja: 28 sty 2018, 21:08

Re: Brązowy Kurak

Post autor: SZOGI »

Kraq pisze:Na portalu motoryzacyjnym http://www.autogefuehl.de/2017/10/11/sk ... more-30969 Thomas Majchrzak mówi, że alcantara może być w lecie zbyt "gorąca", dlatego poleca wybrać fotele że standardową tkaniną. Bardzo lubię jego testy, bo są konkretne i rzeczowe.
Bardzo rzetelne koleś chyba tylko testuje, skoro alcantara może być za gorąca latem. 🤣Obrazek


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Dopiszę jeszcze bo cały czas myślę o tym tekście ( zbyt gorąca).
Największa bzdura jaką słyszałem. Wiem co pisze posiadam posiadałem w obecnym i innych autach. Sam nie stwierdzam i nigdy mi nikt nie powiedział żeby była (gorąca) albo nie komfortowa, raczej zazwyczaj jest efekt WOW
W a6 miałem solar dach więc było najlepiej.




elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Brązowy Kurak

Post autor: elektrod »

w pierwszym poście umieściłem w kilku punktach wrażenia po pierwszym tygodniu

Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Brązowy Kurak

Post autor: Kraq »

Elektrod, nie masz może zdjęcia w mocniejszym świetle, najlepiej słonecznym. Chciałbym sprawdzić czy ten brąz będzie jaśniejszy w mocnym słońcu (wiem, aktualnie ciężko o słońce).

elektrod
Posty: 157
Rejestracja: 20 lis 2017, 21:15

Re: Brązowy Kurak

Post autor: elektrod »

Może w weekend uda mi się zrobić zdjęcie w słońcu, o ile będzie.

mans
Posty: 544
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:19
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Brązowy Kurak

Post autor: mans »

Kraq ten kolor w pełnym słońcu na przykładzie większego Kodiaqa pięknie opalizuje i oczywiście jest jaśniejszy....



.....ale w tym ujęciu już widać jak ciężko utrzymać taki ciemny kolor w czystości :?



Nawet przy pochmurnej pogodzie widać ,że to brąz a nie czerń ;)


Kraq
Posty: 528
Rejestracja: 19 lis 2017, 13:33

Re: Brązowy Kurak

Post autor: Kraq »

Ten problem dotyczy każdego koloru. Biały też się brudzi, zwłaszcza w zimie. Brąz na razie wygrywa 😃

ODPOWIEDZ