Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Czyli jak dbać o nasze samochody
panceR
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2018, 20:24

Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Post autor: panceR »

Przymierzam się do zakupu nowych felg do auta na zimę. Byłem zdecydowany na czarne 17" Tritony, ale mam obawy czy dobrze będą się komponować z resztą budy i srebrnymi relingami. Co myślicie?

Obrazek
ObrazekObrazek



Sponsor

Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Sponsor


c#Hunter
Posty: 509
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:24
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Karoq Style 1.5TSI

Re: Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Post autor: c#Hunter »

Do jasnych kolorów ciemne a do ciemnych jasne, tak klasycznie się robi.

PanPyś
Posty: 44
Rejestracja: 13 mar 2018, 19:10
Samochód: Karoq 1.5 TSI DSG Style MY2019

Re: Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Post autor: PanPyś »

Mam zamówione czarne tritony 17'' do szarego steel. Jak założe to wrzucę zdjęcia.

panceR
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2018, 20:24

Re: Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Post autor: panceR »

Dzięki za odpowiedzi, ale wczoraj już zamówiłem czarne ;) a do nich opony Michelin Alpin 6. Łączny koszt 5000 zł (bolało). W sklepie Skody zestaw kosztowałby 6000 zł. Nie mówiąc o tym że dostalibyście stary model opon Alpin.
Chciałem żeby na zimę auto było bardziej mroczne. Miałem takie przeczucie, że pewnie powinienem postawić na srebrne Tritony, ale chyba się uparłem. Mam nadzieję że tragedii nie będzie :) Ewentualnie w przyszłym roku post - zamienię czarne Tritony na srebrne :lol: Wrzucę zdjęcia po transformacji. Pzdr

michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Post autor: michjed »

panceR pisze:Dzięki za odpowiedzi, ale wczoraj już zamówiłem czarne ;) a do nich opony Michelin Alpin 6. Łączny koszt 5000 zł (bolało). W sklepie Skody zestaw kosztowałby 6000 zł. Nie mówiąc o tym że dostalibyście stary model opon Alpin.
Chciałem żeby na zimę auto było bardziej mroczne. Miałem takie przeczucie, że pewnie powinienem postawić na srebrne Tritony, ale chyba się uparłem. Mam nadzieję że tragedii nie będzie :) Ewentualnie w przyszłym roku post - zamienię czarne Tritony na srebrne :lol: Wrzucę zdjęcia po transformacji. Pzdr
Zawsze można próbować z tym Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

Livologen
Posty: 18
Rejestracja: 07 wrz 2018, 12:17
Samochód: Skoda Karoq

Re: Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Post autor: Livologen »

Czarne się nie bd tak brudzić

mans
Posty: 544
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:19
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Post autor: mans »

Wiem ,że już po ptakach ale te są fajne na zimę ;)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

panceR
Posty: 7
Rejestracja: 13 mar 2018, 20:24

Re: Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Post autor: panceR »

Ok, właśnie wróciłem z wymiany letnich na zimowe, Mytikasy 18' srebrne na Tritony 17' czarne. Efekt na zdjęciach robionych na szybko ;) jestem zadowolony także kamień z serca ^^ Dajcie znać jak Wam się podoba?

Obrazek
Obrazek

PS. Mans - Trinity 18' bardzo mi się podobają. Na zimę zgodnie z zaleceniami chciałem rozmiar o 1 cal mniejsze. Myślałem wcześniej o Trinity na lato. Sąsiad z garażu podziemnego miał takie na swoim superbie, więc często po kryjomu obczajałem jak by pasowały na moim :oops: Już raczej nie wydam tyle siana na jeszcze jeden komplet :roll:

mans
Posty: 544
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:19
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Jaki kolor felg na zimę do szary quartz?

Post autor: mans »

Te też są spoko i Karoq wygląda na nich bardzo fajnie ;)
Na zimę idealne :)

ODPOWIEDZ