Lakiernie autoryzowane przes Skodę

Czyli jak dbać o nasze samochody
Awatar użytkownika
User karoq
Posty: 213
Rejestracja: 09 wrz 2018, 14:00
Samochód: Karoq 2.0 Tdi. Dsg. 4x4.style

Lakiernie autoryzowane przes Skodę

Post autor: User karoq »

SERWISY Skoda Wrocław, do jakich lakierni dostarczaja auta do naprawy lakierniczej z oc sprawcy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Lakiernie autoryzowane przes Skodę

Sponsor


michjed
Posty: 201
Rejestracja: 24 kwie 2018, 22:06
Samochód: Skoda Karoq Style 1,5 TSI DSG

Re: Lakiernie autoryzowane przes Skodę

Post autor: michjed »

Nie wiem czy jest jakaś różnica między robieniem z AC a OC. Moje doświadczenia to tylko AC w Gall-Icm (nowsze) i dawno temu Centrum TMT. Gall ma swoją lakiernię w Legnicy (swego czasu chwalili się, że jedna z nowocześniejszych w rejonie), robiłem u nich w octavii wgnieciony i oczywiście podrapany próg. Robota polegała na wycięciu pogniecionej blachy, wstawieniu nowej części i polakierowaniu. Kiedyś słyszałem u nich, że male, drobne naprawy lakiernicze zlecają komuś we Wrocławiu (chyba w okolicach Armii Krajowej). Chodziło tu o czas naprawy. Samochody do Legnicy nie są wysyłane codziennie, tylko kilka na raz co klika dni. W przypadku drobnych spraw, klient czekałby nieproporcjonalnie długo w stosunku do naprawy. Co do TMT to pamiętam, że samochód był wywożony chyba do Dzierżoniowa (stąd przypuszczenie, że też mają swoją lakiernię).
Była srebrna Octavia II Fl Combi Style 1,4 TSI. Obecnie czarny Karoq Style 1,5 TSI+DSG i srebrna Fabia III Style 1,2 TSI+DSG

ODPOWIEDZ