Doradźcie czy warto brać te opcje?

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: WujTom »

Czy faktycznie folia grzewcza osłabia sygnał GSM i GPS?



Sponsor

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Sponsor


Deem
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2018, 20:51
Samochód: Skoda Karoq 1,5TSI

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: Deem »

WujTom pisze: 27 sie 2021, 9:31 Wiem że w C5 i w Kadjar występuje problem z działaniem czujnika otwierania noga jak jest zamontowany hak.
Jak to jest w Karoq, czy ktoś ma doświadczenie?
Mam hak (oryginalny), otwieranie nogą bez problemu.

WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: WujTom »

Deem pisze: 27 sie 2021, 19:35
WujTom pisze: 27 sie 2021, 9:31 Wiem że w C5 i w Kadjar występuje problem z działaniem czujnika otwierania noga jak jest zamontowany hak.
Jak to jest w Karoq, czy ktoś ma doświadczenie?
Mam hak (oryginalny), otwieranie nogą bez problemu.
Dzięki za info.

zuczek524
Posty: 26
Rejestracja: 22 paź 2020, 19:28
Samochód: Audi a3 2.0tdi 103kw

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: zuczek524 »

WujTom pisze: 27 sie 2021, 19:03 Czy faktycznie folia grzewcza osłabia sygnał GSM i GPS?
Na moim note 10 plus caly czas tako sam sygnał, nawigacja czy w skodzie czy mapy Google działa tak samo

WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: WujTom »

zuczek524 pisze: 28 sie 2021, 9:33 Na moim note 10 plus caly czas tako sam sygnał, nawigacja czy w skodzie czy mapy Google działa tak samo
Dziękuję.

Dodam kolejne pytanie.

5) AutoAlarm - czy wybieraliście ze względu na ubezpieczenie? Zawsze miałem stare samochody i nigdy nie brałem AC, a teraz czytałem że cześć/wszystkie firmy ubezpieczeniowe wymagają alarmu. Czy to prawda czy nie?

zuczek524
Posty: 26
Rejestracja: 22 paź 2020, 19:28
Samochód: Audi a3 2.0tdi 103kw

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: zuczek524 »

Tak , ja mam autoalarm ponieważ w Zgorzelcu jak pytałem o ofertę stwierdzili ze powyżej 115 tys trzeba mieć, I ja domówiłem aby nie było nie domówień z ubezpieczycielem a ze mieszkam przy granicy wiadomo jak jest . Stąd ja dopłaciłem to tysiac więcej ale wrazie w ubezpieczyciel się nie dowali

zuczek524
Posty: 26
Rejestracja: 22 paź 2020, 19:28
Samochód: Audi a3 2.0tdi 103kw

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: zuczek524 »

Ja mam , virtual cockpit , grzana szyba spryskiwacze, canton ten pakiet z czytaniem znaków grzana sportowa kiera ,alarm z bezkluczykowym dostępem i tam jeszcze takie duperele rodzinne

WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: WujTom »

Czyli wychodzi że jednak alarm trzeba brać :(
A już myślałem że uda mi się 1k "zaoszczędzić".

ArKos
Posty: 260
Rejestracja: 29 lis 2019, 14:56
Lokalizacja: śląsk
Samochód: Karoq Sportline 1,5 TSI

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: ArKos »

Ja ubezpieczałem Karoq w PZU i powiedziane było, że DODATKOWE ZABEZPIECZENIE oprócz fabrycznego immo - nie alarm, tylko dodatkowe zabezpieczenie. Zapytałem o lokalizator GPS - oczywiście, jak najbardziej. I za 3 stówy mam GPS z opcją odcięcia zapłonu przez SMS. Wycina napięcie na zasilaniu sterownika silnika.
Fabia od córki jest w AXA, jednak nie przekracza 100k więc i nie wymagali czegokolwiek. Ale GPS założyłem taki jak w Karoq, zajebista sprawa.

WujTom
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2021, 8:40
Samochód: Jeszcze rower ;)

Re: Doradźcie czy warto brać te opcje?

Post autor: WujTom »

ArKos pisze: 30 sie 2021, 8:34 Ja ubezpieczałem Karoq w PZU i powiedziane było, że DODATKOWE ZABEZPIECZENIE oprócz fabrycznego immo - nie alarm, tylko dodatkowe zabezpieczenie. Zapytałem o lokalizator GPS - oczywiście, jak najbardziej. I za 3 stówy mam GPS z opcją odcięcia zapłonu przez SMS. Wycina napięcie na zasilaniu sterownika silnika.
Fabia od córki jest w AXA, jednak nie przekracza 100k więc i nie wymagali czegokolwiek. Ale GPS założyłem taki jak w Karoq, zajebista sprawa.
Możesz podesłać jakiegoś linka do tego?
Czy to trzeba jakoś "obsługiwać" w codziennym użytkowaniu?

ODPOWIEDZ