Zakup: Karoq po FL

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Karoqa
Looser
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2022, 11:41
Samochód: Karoq Active 1.5 TSI DSG

Re: Zakup: Karoq po FL

Post autor: Looser »

Dobra wiadomość grupa vag rozwiązała problem nieszczęsnej kierownicy i komunikatu travel assist niedostępny. Wgrywają poprawkę softu- wreszcie nic nie pipczy. Robią to w ramach akcji serwisowej więc dzwońcie i pytajcie czy się łapiecie.



Sponsor

Re: Zakup: Karoq po FL

Sponsor


mirek szymek
Posty: 48
Rejestracja: 09 sie 2022, 21:51
Samochód: Karoq 1,5TSI DSG Style

Re: Zakup: Karoq po FL

Post autor: mirek szymek »

Z własnego doświadczenia polecam zakupić w salonie zapasowe koło dojazdowe, poniżej link do szczegółów. Podobno koło dojazdowe jest wielkości w calach takie same jak opony zamawianego samochodu.

Po sprawdzeniu nie wiem do końca jak to wygląda przy zamówieniu nowego Karoqa i kołach 17 cali, czy koło dojazdowe jest także 17 cali.
Na pewno jeżeli zamawia się koła 18 cali to dojazdówka jest także 18 cali, ale proszę sprawdzić czy koło 18 cali wejdzie do wnęki w bagażniku, ja przy 17 calach musiałem lekko dostosować wnękę bagażnika, Wyjazd na wczasy z zapchanym bagażnikiem, obok żona z dziećmi i gdzie te zepsute koło jeszcze zmieścić. A tutaj zostało jeszcze 200 kilometrów i jest niedziela. Myślałem że to żarty, dopóki mnie podobna przygoda spotkała.

W mojej ocenie problem powstanie, gdy zamówimy na lato opony 18 lub 19 cali, a na zimę 17 lub 16 cali.

Proszę pamiętać, że pełne koło zapasowe podniesie podłogę bagażnika do góry, bagażnik dosyć się nieprzyjemnie zmniejszy.

https://www.karoq-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=89

ODPOWIEDZ